Филтри -

Камиони за сточна храна, камион за превоз на сточна храна

Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за сточна храна: 43 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за сточна храна VOLVO FM 440
24
Контактирајте го продавачот
29.620 € PLN 135.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 690000 км Сила
Полска, Piotrków Trybunalski
камион за сточна храна DAF XF 105
15
Контактирајте го продавачот
39.900 €
Носивост 13400 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 672904 км Сила 408 кс
Германија, Sottrum
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион за сточна храна VOLVO FH 420 Siloeinbläser Spitzer Aufbau
3
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2012-04 Километража 450000 км Сила
Германија, Deggendorf
камион за сточна храна SCANIA P340 (ANIMAL FEED TRUCK)
19
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 13600 кг Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2005 Километража 866516 км Сила 250 kW
Естонија, Sauga vald
камион за сточна храна DAF CF75.250 Tank / Silo / 16.000 L / Animal Food / Euro 5 / 442.000
20
Контактирајте го продавачот
26.250 € Без ДДВ
Носивост 13355 кг Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³
Година 2012-02-17 Километража 442939 км Сила 250 кс
Холандија, Giessen
камион за сточна храна SCANIA G400 LB 6x2 Köhler 32m³ Silo, Saug- und Druckbetrieb
15
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Носивост 13863 кг Евро Euro 5 Зафатнина 32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014-02 Километража 698220 км Сила 400 кс
Германија, Bakum
камион за сточна храна DAF CF 85.510 8x2 silo 29m3 blower
21
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Носивост 22100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 25 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-07-01 Километража 757390 км Сила 510 кс
Холандија, Vuren
камион за сточна храна MERCEDES-BENZ Actros  2548 LL Heitling Silo 31 m³ Schiebedeckel
30
Контактирајте го продавачот
48.600 € Без ДДВ
Носивост 14580 кг Евро Euro 5 Зафатнина 31 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-05 Километража 634664 км Сила 476 кс
Германија, Delbrück
камион за сточна храна IVECO MH260E35
8
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Година Километража 900000 км Сила
Шпанија, Burgos
камион за сточна храна RENAULT Kerax 370 - 8x4
10
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
Носивост 17640 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-04 Километража 769000 км Сила 370 кс
Белгија, Wingene
камион за сточна храна SCANIA R500 6x2 animal food 26m3
20
Контактирајте го продавачот
19.950 € Без ДДВ
Носивост 19650 кг Евро Euro 4 Зафатнина 26 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008-04-01 Километража 875712 км Сила 500 кс
Холандија, Vuren
камион за сточна храна MERCEDES-BENZ Actros 3236
12
Контактирајте го продавачот
36.700 € Без ДДВ
Носивост 16503 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009-03-27 Километража 559629 км Сила 360 кс
Белгија, Bree
камион за сточна храна RENAULT 270 Dci - 11000 L INOX TANK Foodstuff / Lebensmittel / Alimentai
31
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 10725 кг Евро Euro 3 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2004-11-26 Километража 509478 км Сила 270 кс
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
камион за сточна храна RENAULT M 250 - 16 Inox Foodstuff / Alimentaire Isotherm Tanker 11000 L
29
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Носивост 9120 кг Евро Euro 2 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1997-03-12 Километража 740755 км Сила 250 кс
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
нови камион за сточна храна DAF CF 450 3 axle with SILO tanker for flour & animal food
18
Контактирајте го продавачот
135.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 31 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2019 Километража 1150 км Сила 330 kW
Унгарија, Budapest
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 43 огласа
Прикажи
Претплати се