Филтри -

Камиони за превоз на цемент, камиони-цистерна за цемент

Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони за превоз на цемент: 8 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на цемент DAF CF85 SPACE CAB 8X4 CEMENT TANKER/BLOWER - 2008 - MP08 DAF
17
Контактирајте го продавачот
20.690 € GBP 17.950 GBP
Евро Euro 4
Година 2008-03 Километража 1139871 км Сила 410 кс
Обединето Кралство, Sawley
нови камион за превоз на цемент MARINI / basFALT - Цементораспределитель
11
Побарајте цена
цена на барање
Година 2021 Километража Сила
Украина, Київ
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
нови камион за превоз на цемент 3Kare Toz Malzeme Serici / Çimento Serici
3
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Турција
нови камион за превоз на цемент SINOTRUK 2021
1
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 12 м³
Година 01/2021 Километража Сила
Турција
камион за превоз на цемент IVECO 260E43/80 Eurostar Cursor
4
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 15400 кг
Година 2000 Километража Сила
Италија, Tortolì
камион за превоз на цемент NURSAN TRAILER
6
Побарајте цена
цена на барање
Година Километража Сила
Украина, м. Бровари
камион за превоз на цемент IVECO 260E43 Eurostrar Cursor
4
Побарајте цена
цена на барање
Носивост 15400 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2000 Километража 167000 км Сила
Италија, Tortolì
камион за превоз на цемент MAN TGA28.430
15
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 15765 кг Евро Euro 4 Зафатнина 18000 л Суспензија пружина/пружина
Година 2006-07 Километража 714618 км Сила 430 кс
Германија, Deggendorf
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 8 огласа
Прикажи
Претплати се