Филтри -

Камиони за транспорт на гас

Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

78 огласа: Камиони за транспорт на гас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
74.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 27000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-01 Километража 830000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 10200 л Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2005 Километража 540000 км Сила
Франција, Ouanne
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 24 м³
Година 2020 Километража Сила
Украина, Odessa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 11600 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 11650 л Суспензија пневматски/пневматски Модел TECNOGAS
Година 2008 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 13.3 л Модел OMSP MACOLA
Година 2023 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 14500 л Суспензија пружина/пружина Модел Bevilacqua tank
Година 2006 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 23000 л Суспензија пневматски/пневматски Модел RICOFER
Година 2002 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 4800 л Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија OMSP
Година 2006 Километража Сила
Италија, Tortona
Контактирајте го продавачот
19.000 € Без ДДВ
Зафатнина 20.86 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Полска, Mińsk Mazowiecki
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Носивост 7910 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-04-29 Километража 561000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 34 м³
Година 2024 Километража Сила
Турција, Gaziantep
Контактирајте го продавачот
68.000 US$ EUR ≈ 63.920 €
Зафатнина 50 м³
Година 2004 Километража 690000 км Сила
Украина, Lutsk
камион за транспорт на гас Volvo FL614 камион за транспорт на гас Volvo FL614 камион за транспорт на гас Volvo FL614
3
Контактирајте го продавачот
3.300 € Без ДДВ
Зафатнина 14 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 05/1995 Километража Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
36.000 €
Носивост 8176 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-10-07 Километража 486550 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.500 US$ EUR ≈ 27.730 €
Година 2005 Километража Сила
Мексико, Chihuahua
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 554562 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11900 кг Евро Euro 6 Зафатнина 27 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија LDS Модел AG-27
Година 2015 Километража 1075000 км Сила
Полска, Lublin
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 30 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел 30m3
Година 06/2006 Километража Сила
Шпанија, Godelleta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 4700 кг Евро Euro 1 Зафатнина 11000 л Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија OMSP Модел MACOLA 11.000LTR
Година 12/1992 Километража 115793 км Сила
Холандија, Amstelveen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7650 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18000 л Суспензија пружина/пневматски Модел RICOFER 18000LTR
Година 12/2006 Километража 740814 км Сила
Холандија, Amstelveen
Контактирајте го продавачот
11.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 20400 м³ Суспензија пружина/пружина Модел GUHUR
Година 10/2002 Километража 728060 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-04-01 Километража 547000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.000 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-11-25 Километража 746000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Носивост 4989.52 кг Евро Euro 5 Зафатнина 0.651288 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија OMSP
Година 07/2013 Километража 740296 км Сила
Романија, Sibiu
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 78 огласа
Прикажи
Претплати се