Филтри -

Продавници на камиони

Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

25 огласа: Продавници на камиони, трговија камиони

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Година 08/2014 Километража 456000 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 119055 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.800 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 33 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005-12 Километража 221477 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.800 € Без ДДВ
Носивост 550 кг Евро Euro 3 Зафатнина 32 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2009-09 Километража 218464 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Година 01/2022 Километража Сила
Германија, Hannover
Контактирајте го продавачот
59.500 €
Носивост 884 кг Евро Euro 5
Година 2015 Километража 116000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015-09 Километража 538736 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
47.800 € Без ДДВ
Година 2005-11 Километража 119555 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.990 € Без ДДВ
Носивост 570 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11.2 м³
Година 2013-10 Километража 211000 км Сила
Германија, Munster
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Година 07/2015 Километража 137000 км Сила
Франција, Thônes
Контактирајте го продавачот
38.790 € Без ДДВ
Носивост 490 кг Евро Euro 6 Зафатнина 153.1 м³
Година 2017 Километража 57696 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Носивост 700 кг
Година 1996-01-15 Километража 179800 км Сила
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Контактирајте го продавачот
20.400 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-04 Километража 270000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 7700 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-02-26 Километража 508100 км Сила
Финска, Helsinki
Контактирајте го продавачот
165.000 €
Носивост 9400 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 250000 км Сила
Италија, Colognola Ai Colli
Контактирајте го продавачот
74.990 € Без ДДВ
Носивост 1140 кг Евро Euro 6 Зафатнина 22.05 м³
Година 2022 Километража 20610 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража Сила
Франција, Neuville-en-Ferrai
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Година 11/1995 Километража 45358 км Сила
Италија, Parma
Контактирајте го продавачот
26.000 €
Година 2001 Километража 54000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 01/2000 Километража 720000 км Сила
Грција, Athens/Lamia
Контактирајте го продавачот
20.000 €
Година 1997 Километража 214350 км Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Носивост 3700 кг
Година 1995 Километража 526000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
60.923 € Без ДДВ
Носивост 660 кг Евро Euro 6
Година 2023 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2023 Километража Сила
Полска, Bytom
Контактирајте го продавачот
47.860 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 20.33 м³
Година 2023 Километража 1 км Сила
Полска, Bytom
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 25 огласа
Прикажи
Претплати се