Филтри -

Камиони-контејнери

Резултати од пребарување: 506 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

506 огласа: Камиони-контејнери, камиони за превоз на контејнери

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
51.500 €
Носивост 22295 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 1133200 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
26.500 € Без ДДВ
Носивост 14000 кг Евро Euro 4 Суспензија хидраулично
Година 2007 Километража 18100 км Сила
Полска, Wrzesnia
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Евро Euro 6
Година 2018-06-01 Километража 643776 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.800 € Без ДДВ
Носивост 9750 кг Евро Euro 3
Година 2009 Километража 138814 км Сила
Германија, Bakum
Контактирајте го продавачот
41.900 €
Носивост 16523 кг Евро Euro 6
Година 2019-10-01 Километража 655450 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Евро Euro 6
Година 2019-02-01 Километража 1124753 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Евро Euro 6
Година 2018-11-01 Километража 1289641 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Евро Euro 6
Година 2018-11-01 Километража 859020 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.900 €
Носивост 16573 кг Евро Euro 6
Година 2020-08-01 Километража 761482 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.900 €
Носивост 17573 кг Евро Euro 6
Година 2020-08-01 Километража 715828 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
61.900 €
Носивост 16573 кг Евро Euro 6
Година 2020-08-01 Километража 638201 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Носивост 22220 кг Евро Euro 6
Година 2014-12-01 Километража 889039 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Евро Euro 6
Година 2019-06-01 Километража 1133423 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
45.900 €
Носивост 16050 кг Евро Euro 6
Година 2019-06-01 Километража 735148 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Носивост 16250 кг Евро Euro 6
Година 2018-04-01 Километража 656051 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Носивост 8380 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2004-03-30 Километража 674432 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
8.250 €
Носивост 8200 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2003-04-10 Километража 617637 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
17 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.900 €
Носивост 15683 кг Евро Euro 6
Година 2018-08-01 Километража 719843 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 15750 кг Евро Euro 6
Година 2019-02-01 Километража 1135615 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 15685 кг Евро Euro 6
Година 2018-12-01 Километража 1079369 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 15750 кг Евро Euro 6
Година 2019-02-01 Километража 1088065 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 15750 кг Евро Euro 6
Година 2018-12-01 Километража 1133530 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 15750 кг Евро Euro 6
Година 2018-12-01 Километража 1142314 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.900 €
Носивост 15805 кг Евро Euro 6
Година 2018-12-01 Километража 1128010 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 06/2007 Километража 327392 км Сила
Литванија, Vilniaus
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 506 огласа
Прикажи
Претплати се