Филтри -

Камиони-цистерна за млеко

Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

166 огласа: Камиони-цистерна за млеко, автоцистерни за млеко

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион-цистерна за млеко MAN TGS 440 камион-цистерна за млеко MAN TGS 440
2
Контактирајте го продавачот
23.670 € PLN 103.000 PLN
Зафатнина 14000 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Полска, Łaszczów
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Зафатнина 12500 л
Година 2014 Километража 1099860 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.750 €
Носивост 14390 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06-14 Километража 632033 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
31.950 €
Носивост 14530 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 733242 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Носивост 14500 кг Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-04-01 Километража 948951 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
22.950 €
Носивост 9238 кг Евро Euro 4 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел ETA INSULATED STAINLESS STEEL TANK
Година 2009-05-14 Километража 827405 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
28.250 €
Носивост 14844 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15 м³
Година 2009-05-06 Километража 973070 км Сила
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Контактирајте го продавачот
28.500 €
Носивост 14844 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15 м³
Година 2009-05-06 Километража 973070 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Носивост 15990 кг Евро Euro 3 Зафатнина 15 м³
Година 2006-06-27 Километража 1083400 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
42.950 €
Носивост 7727 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11 м³
Година 2012-09-25 Километража 745240 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
26.950 €
Носивост 15320 кг Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел ETA citerne en inox isotherme
Година 2008 Километража 1171000 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
29.950 €
Носивост 15230 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.5 м³
Година 2005-07-05 Километража 753475 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
23.950 €
Носивост 15570 кг Евро Euro 3 Зафатнина 15 м³
Година 2006-10-06 Километража 1136766 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Носивост 3820 кг Зафатнина 3.68 м³ Модел MAGYAR tank in stainless steel
Година 1999 Километража 55000 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 29000 м³
Година 2017 Километража 400000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14800 кг Евро Euro 6 Зафатнина 15000 м³ Марка на каросерија Magyar
Година 2017 Километража 665519 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 17000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 800000 км Сила
Полска, Włoszczowa
камион-цистерна за млеко Renault Premium 370 камион-цистерна за млеко Renault Premium 370 камион-цистерна за млеко Renault Premium 370
3
Контактирајте го продавачот
12.180 € PLN 53.000 PLN
Зафатнина 12000 м³
Година 2001 Километража 1050000 км Сила
Полска, Łaszczów
Контактирајте го продавачот
12.180 € PLN 53.000 PLN
Зафатнина 10000 м³
Година 2006 Километража 850000 км Сила
Полска, Łaszczów
Контактирајте го продавачот
9.883 € PLN 43.000 PLN
Зафатнина 10000 м³
Година 2001 Километража Сила
Полска, Łaszczów
камион-цистерна за млеко Volvo FL6 18 камион-цистерна за млеко Volvo FL6 18 камион-цистерна за млеко Volvo FL6 18
3
Контактирајте го продавачот
12.180 € PLN 53.000 PLN
Година 2005 Километража 1075000 км Сила
Полска, Łaszczów
камион-цистерна за млеко MAN TGA 18.310 камион-цистерна за млеко MAN TGA 18.310
2
Контактирајте го продавачот
12.180 € PLN 53.000 PLN
Зафатнина 12300 м³
Година 2003 Километража 1530000 км Сила
Полска, Łaszczów
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 12/2011 Километража 1012718 км Сила
Грција, Trikala
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 27000 л
Година 2006 Километража 957000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 15500 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 622571 км Сила
Полска, Włoszczowa
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 166 огласа
Прикажи
Претплати се