Филтри -

Камиони-цистерни

Резултати од пребарување: 407 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

407 огласа: Камиони-цистерни, автоцистерни

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Година 1991 Километража 434816 км Сила
Грција, Patras
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1985 Километража Сила
Шпанија, Uxes
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
27.900 €
Носивост 14960 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 645527 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
22.880 € CZK 565.700 CZK
Година 07/2003 Километража 253311 км Сила
Чехија, Nučice
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 4330 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2000-06-20 Километража 322585 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража 697000 км Сила
Данска, Vamdrup
Контактирајте го продавачот
18.500 €
Зафатнина 12.1 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1991 Километража 481914 км Сила
Белгија, Kessel
камион-цистерна Ford CARGO 1722 камион-цистерна Ford CARGO 1722
2
Контактирајте го продавачот
65.590 € BRL 365.000 R$
Зафатнина 5500 л
Година 2011 Километража 120000 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
28.000 €
Година 02/2011 Километража 1064224 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7580 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12000 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-06 Километража Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 16000 л
Година 2009-04 Километража 867722 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 17000 м³
Година 2015-12 Километража 835089 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015-05 Километража 939087 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7345 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12800 л
Година 2018-10 Километража 517269 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015-10 Километража 799288 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8140 кг Евро Euro 6
Година 2015-11 Километража 622399 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14380 кг Евро Euro 6 Зафатнина 16000 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-10 Километража 378741 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
22.900 €
Носивост 15110 кг Евро Euro 1
Година 1999 Километража 674409 км Сила
Холандија, Oldenzaal
камион-цистерна Mercedes-Benz Axor 3131 камион-цистерна Mercedes-Benz Axor 3131 камион-цистерна Mercedes-Benz Axor 3131
3
Контактирајте го продавачот
88.060 € BRL 490.000 R$
Година 2018 Километража Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
25.900 €
Носивост 16970 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19 м³
Година 06/2013 Километража 900000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 345000 км Сила
Шпанија, Burgos
Контактирајте го продавачот
17.800 US$ EUR ≈ 16.410 €
Носивост 25000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 0.4 м³
Година 2019 Километража Сила
Кина, Hefei City, Anhui Province
Контактирајте го продавачот
15.730 € CZK 389.000 CZK
Година 1986 Километража 85000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 11040 кг Евро Euro 1 Зафатнина 12000 л Суспензија пружина/пружина
Година 12/1989 Километража 46345 км Сила
Полска, Skawina
Контактирајте го продавачот
19.999 € Без ДДВ
Носивост 8245 кг Евро Euro 3 Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 09/2002 Километража 294322 км Сила
Литванија, Vilnius
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 407 огласа
Прикажи
Претплати се