Филтри -

Камиони-цистерни Renault

Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

59 огласа: Камиони-цистерни Renault

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
12.900 €
Носивост 10970 кг Евро Euro 2 Зафатнина 13455 м³ Суспензија пружина/пружина Модел FUEL
Година 1999-07-28 Километража 206000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Носивост 11480 кг Евро Euro 3 Зафатнина 13 м³
Година 2003-04-11 Километража 399418 км Сила
Белгија, Harchies
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.450 €
Носивост 14180 кг Евро Euro 4 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-01-15 Километража 899870 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
42.950 €
Носивост 7727 кг Евро Euro 5 Зафатнина 11 м³
Година 2012-09-25 Километража 745240 км Сила
Белгија, HARCHIES (BERNISSART)
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 5870 кг Евро Euro 3 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина Модел E-DMX3
Година 2005-06-14 Километража 402000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 04/2000 Километража 634000 км Сила
Франција, Limay
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Носивост 11340 кг Евро Euro 6 Зафатнина 13 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 438250 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Носивост 11220 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13.5 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 590216 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Носивост 9300 кг
Година 2004-07-08 Километража 240000 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Носивост 8290 кг Евро Euro 2 Зафатнина 19.01 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1999-11-05 Километража 609000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
18.420 € PLN 80.000 PLN
Носивост 16050 кг Евро Euro 3 Зафатнина 18100 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2006 Километража Сила
Полска, Libusza
Контактирајте го продавачот
6.900 € Без ДДВ
Носивост 9.05 кг Зафатнина 11000 л
Година 2003 Километража 300000 км Сила
Германија, Goch
Контактирајте го продавачот
12.500 €
Година Километража 518000 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
27.900 € Без ДДВ
Зафатнина 6000 л
Година 1992-04 Километража 53320 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7600 кг Зафатнина 17.08 м³ Модел GOFA Gocher
Година 2012-08-31 Километража 374714 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
7.950 €
Носивост 6350 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1989 Километража 498500 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
18.900 €
Носивост 7450 кг Евро Euro 3 Зафатнина 17013 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2006-09-13 Километража 486000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
аукција 4.703 € Со вклучен ДДВ
Зафатнина 9000 л
Година 1983 Километража 479429 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
Зафатнина 8000 л
Година 2002 Километража Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
24.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010-06 Километража 809000 км Сила
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 18605 кг
Година 2002 Километража 634601 км Сила
Шпанија, ELCHE (ALICANTE)
Контактирајте го продавачот
14.500 €
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 877593 км Сила
Литванија, Dievogala
камион-цистерна Renault камион-цистерна Renault
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Зафатнина 11000 л
Година 1999-01 Километража 500000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³
Година 2005-03 Километража 580000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16400 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-07-12 Километража 500000 км Сила
Шпанија, Soria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 59 огласа
Прикажи
Претплати се