Филтри -

Камиони-шасии Renault

Резултати од пребарување: 157 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

157 огласа: Камиони-шасии Renault

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
73.400 € Без ДДВ
Носивост 18055 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2022 Километража 290000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2005 Километража 350369 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
нови камион-шасија Renault D нови камион-шасија Renault D нови камион-шасија Renault D
3
Контактирајте го продавачот
89.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2024 Километража Сила
Украина, с. Малехів
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража Сила
Холандија, Zaandam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 32000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2018 Километража 592000 км Сила
Шпанија, Rábade
Контактирајте го продавачот
59.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2024 Километража 239 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2020 Километража 172000 км Сила
Франција, HUTTENHEIM
Контактирајте го продавачот
990 €
Година 1990-05 Километража 201 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Година Километража 93609 км Сила
Белгија, Torhout
Контактирајте го продавачот
аукција 160 €
Година Километража Сила
Шпанија, Pozuelo de Alarcón
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1980 Километража Сила
Холандија, Lemelerveld
Контактирајте го продавачот
2.200 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 10/1997 Километража 123456 км Сила
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Година 2004 Километража 913000 км Сила
Шпанија, CABRIANES - SALLENT
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 1989 Километража 166002 км Сила
Холандија, Bergschenhoek
Контактирајте го продавачот
17.950 €
Година Километража 292992 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
9.800 €
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 256508 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2023 Километража 10 км Сила
Полска, Łódź
нови камион-шасија Renault D 26 WIDE нови камион-шасија Renault D 26 WIDE
2
Контактирајте го продавачот
76.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2023 Километража 40 км Сила
Полска, Łódź
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2010 Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
10.560 € PLN 45.000 PLN
Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-07 Километража 453580 км Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Носивост 9760 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 04/2004 Километража 921000 км Сила
Франција, SAINT MAUR
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Година 2004 Километража Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
23.500 €
Година 2004 Километража Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Носивост 16740 кг Евро Euro 5
Година 2009-08-01 Километража 750456 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016-04 Километража 799552 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 157 огласа
Прикажи
Претплати се