Филтри -

Возила за транспорт на живина Renault

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

1 оглас: Возила за транспорт на живина Renault

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
14.980 € PLN 65.000 PLN
Носивост 1010 кг Зафатнина 15180 м³
Година 2016 Километража 535000 км Сила
Полска

Други марки во делот "Возила за транспорт на живина"

Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2016 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2013 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2012 Километража 1005900 км Сила
Холандија, Tilburg
возило за транспорт на живина Heering 120 - Day-old chick trailer возило за транспорт на живина Heering 120 - Day-old chick trailer возило за транспорт на живина Heering 120 - Day-old chick trailer
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2021 Километража 3550 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 712901 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
15.700 € Без ДДВ
Носивост 15640 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 969000 км Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
24.100 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 685650 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8770 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2009 Километража 866872 км Сила
Полска, Pawłów Trzebnicki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3760 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2005 Километража 1033925 км Сила
Полска, Pawłów Trzebnicki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2022 Километража Сила
Италија, Bologna
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи