Филтри -

Изотермални камиони Renault

Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

11 огласа: Изотермални камиони Renault

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4
Година 07/2007 Километража 262000 км Сила
Италија, Cagliari
Контактирајте го продавачот
10.800 € Без ДДВ
Носивост 7600 кг Евро Euro 5 Зафатнина 50 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2010 Километража 590000 км Сила
Полска
изотермален камион Renault Gama D16 250 изотермален камион Renault Gama D16 250 изотермален камион Renault Gama D16 250
3
Контактирајте го продавачот
31.570 € PLN 145.000 PLN
Година 2015 Километража 450000 км Сила
Полска, Limanowa
Контактирајте го продавачот
16.500 €
Носивост 8050 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009 Километража 809704 км Сила
Белгија, GISTEL
Контактирајте го продавачот
6.900 €
Носивост 8000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 54.19 м³
Година 09/2005 Километража 700000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2005 Километража Сила
Литванија, mazeikiai
Контактирајте го продавачот
8.900 €
Носивост 8590 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 610835 км Сила
Холандија, Lelystad
изотермален камион Renault MIDLUM DXI за делови изотермален камион Renault MIDLUM DXI за делови изотермален камион Renault MIDLUM DXI за делови
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, ALCOENTRE, AZAMBUJA
Контактирајте го продавачот
19.160 € PLN 88.000 PLN
Носивост 5475 кг Зафатнина 45.33 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 326000 км Сила
Полска, ŁAZY
Контактирајте го продавачот
17.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 10840 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2011 Километража 488651 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
8.700 € Без ДДВ
Носивост 7820 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2007 Километража 795886 км Сила
Полска, Sierakowice
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 11 огласа
Прикажи
Претплати се