Филтри -

Камиони-цистерни IVECO

Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

29 огласа: Камиони-цистерни IVECO

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Носивост 11500 кг Евро Euro 3 Зафатнина 10000 л Суспензија пружина/пружина
Година 2022 Километража 20 км Сила
Белгија, Beveren
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 7 м³ Марка на каросерија Rohr
Година 2005-05 Километража 144613 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
50.480 € PLN 219.000 PLN
Носивост 16340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 21.15 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Willig
Година 06/2012 Километража 696000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 19600 кг Евро Euro 4 Зафатнина 19600 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2003 Километража 400 км Сила
Романија, Năvodari
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015-05 Километража 939087 км Сила
Германија, Langgöns
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 12/1983 Километража 607000 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16800 кг Суспензија пружина/пружина
Година Километража 197084 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
37.950 € Без ДДВ
Носивост 10005 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2016 Километража 524954 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 10150 кг Зафатнина 12 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1993-04-01 Километража 348000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
6.700 € Без ДДВ
Носивост 8015 кг Зафатнина 9.5 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1980-07-01 Километража 263000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 12.85 м³ Суспензија пневматски/пневматски Модел nur für lebensmittel
Година 11/2017 Километража 791610 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
41.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 12850 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 11/2017 Километража 791610 км Сила
Литванија, Plungė
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 15 м³
Година Километража Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996 Километража 622 км Сила
Холандија, Schaijk
Контактирајте го продавачот
2.900 € Без ДДВ
Зафатнина 4.5 м³
Година 1990 Километража 144235 км Сила
Полска, Kruszyn
Контактирајте го продавачот
29.950 € Без ДДВ
Носивост 16340 кг Евро Euro 5 Зафатнина 19.07 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-09-28 Километража 326184 км Сила
Холандија, Waalwijk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 80244 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 07/1992 Километража 366948 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 2620 кг Евро Euro 2 Зафатнина 4.22 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000-11-27 Километража 156686 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 17000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Зафатнина 7600 л
Година 2004 Километража Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година Километража 30139 км Сила
Холандија, Nieuwerkerk aan den IJssel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 11 м³
Година 2000-02 Километража 160000 км Сила
Шпанија, Soria
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 29 огласа
Прикажи