Филтри -

Продавници на камиони IVECO

Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се
Филтер

13 огласа: Продавници на камиони IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 2001 Километража 400000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
48.800 € Без ДДВ
Носивост 550 кг Евро Euro 3 Зафатнина 32 м³
Година 2009-09 Километража 218464 км Сила
Германија, Delbrück
продавница на камион IVECO 120 18 продавница на камион IVECO 120 18
2
Контактирајте го продавачот
4.500 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 1996 Километража 450000 км Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
8.500 €
Година 2000 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
продавница на камион IVECO stralis 420 продавница на камион IVECO stralis 420 продавница на камион IVECO stralis 420
3
Контактирајте го продавачот
13.500 €
Евро Euro 5
Година 2007 Километража 750000 км Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
15.500 €
Евро Euro 5
Година 2011 Километража Сила
Италија, PESARO (PU)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 200000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
38.800 € Без ДДВ
Носивост 1000 кг Евро Euro 3 Зафатнина 32.98 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2005-12 Километража 221477 км Сила
Германија, Delbrück
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Носивост 935 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005 Километража 85520 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1995 Километража 450000 км Сила
Италија, Quinzano D'oglio (BS)
Контактирајте го продавачот
25.000 €
Година 1997 Километража 214350 км Сила
Германија, Niederfullbach bei Coburg
Контактирајте го продавачот
12.250 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 2004 Километража 119055 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Година 11/1995 Километража 45358 км Сила
Италија, PARMA
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 13 огласа
Прикажи
Добијте нови резултати од пребарувањето:
Претплати се