Филтри -

Камиони за транспорт на гориво IVECO

Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

24 огласа: Камиони за транспорт на гориво IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 13400 л Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-12 Километража 173000 км Сила
Италија, Cremona
Контактирајте го продавачот
7.300 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 112893 км Сила
Унгарија, Budapest
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Зафатнина 5100 л Суспензија пневматски/пневматски
Година 1996 Километража 310000 км Сила
Италија, Barletta (BT)
нови камион за транспорт на гориво IVECO Daily нови камион за транспорт на гориво IVECO Daily нови камион за транспорт на гориво IVECO Daily
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 7 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
нови камион за транспорт на гориво IVECO Eurocargo ML 180
1
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Зафатнина 10 м³
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 13000 л
Година 10/2008 Километража 330000 км Сила
Франција, Ouanne
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Зафатнина 20190 л Суспензија пружина/пружина
Година 1996 Километража 690000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Носивост 9480 кг Евро Euro 6 Зафатнина 11 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-10-11 Километража 211193 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
34.000 €
Носивост 16285 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-09-28 Километража 353500 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.000 € Без ДДВ
Зафатнина 6540 л
Година 2002 Километража 601000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
26.000 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 208564 км Сила
Италија, Cuneo
Контактирајте го продавачот
98.840 € BRL 550.000 R$
Година 2021 Километража 36 км Сила
Бразил, Desterro de Entre Rios
Контактирајте го продавачот
24.450 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 7 м³
Година 2005-05 Километража 144388 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
12.510 € HUF 4.850.000 HUF
Зафатнина 3200 л
Година 1995 Километража 128000 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10710 кг Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-02-16 Километража 580000 км Сила
Шпанија, Soria
нови камион за транспорт на гориво IVECO
1
Контактирајте го продавачот
52.000 US$ EUR ≈ 47.950 €
Зафатнина 18000 л
Година 2024 Километража Сила
Јужна Африка, Durban
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1999-10 Километража 84000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 1996-11 Километража 500000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Зафатнина 7000 л Модел Silva
Година 2001 Километража 775000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Година 2006 Километража 1500000 км Сила
Италија, Naples
Контактирајте го продавачот
62.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 15940 кг Евро Euro 4 Зафатнина 15.6 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 470000 км Сила
Романија, Loc. Navodari
Контактирајте го продавачот
29.000 €
Носивост 19885 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-10-29 Километража 449000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2004-08 Километража 418500 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Зафатнина 12 л
Година 1998-12 Километража 520000 км Сила
Шпанија, Soria
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 24 огласа
Прикажи
Претплати се