Филтри -

Камиони за транспорт на гориво Volvo

Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи

71 огласа: Камиони за транспорт на гориво Volvo

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
19.950 € Без ДДВ
2006
684315 км
Сила 440 кс (323 kW) Носивост 10660 кг Зафатнина 13 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
41.400 € Без ДДВ
2014
295147 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 15995 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
цена на барање
2010
291459 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 15250 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2012
404949 км
Сила 330 кс (243 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 16180 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2009
277330 км
Сила 360 кс (265 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 15500 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2021
99639 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 18733 кг Оскина конфигурација 8x4
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2021
54241 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 8810 кг
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
150.000 € Без ДДВ
2019
450000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Зафатнина 19 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Stokota
Полска, Inowrocław
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
2008
359000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 4 Носивост 11165 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
2008
293000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 4 Носивост 11165 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2005
629400 км
Сила 340 кс (250 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 15460 кг Зафатнина 19270 л Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Шпанија, Olloki
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2012
275997 км
Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 11160 кг Зафатнина 13000 л Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски
Франција, Bourron Marlotte
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2016
330530 км
Сила 419 кс (308 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 19270 кг Оскина конфигурација 8x4
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2016
283562 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 18940 кг Оскина конфигурација 8x4
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2022
8529 км
Сила 430 кс (316 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 11158 кг Зафатнина 18500 л Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2014
155581 км
Сила 330 кс (243 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 14540 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2017
233029 км
Сила 428 кс (315 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 13902 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2016
211914 км
Сила 370 кс (272 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 15620 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2016
156402 км
Сила 370 кс (272 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 15355 кг Зафатнина 18949 л Оскина конфигурација 6x2 Марка на каросерија LAG
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Бугарија, Shumen
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
2008
375000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 4 Носивост 11240 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2017
202999 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2016
333165 км
Сила 420 кс (309 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 18940 кг Оскина конфигурација 8x4
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2016
191036 км
Сила 370 кс (272 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 15620 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2008
350155 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 4 Гориво дизел Носивост 14710 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 71 огласа
Прикажи