Филтри -

Камиони кипер IVECO

Резултати од пребарување: 675 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

675 огласа: Камиони кипер IVECO

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2014 Километража 129430 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
32.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2013-02 Километража 215000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2007-11 Километража 305000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.900 €
Евро Euro 5
Година 2008 Километража 196500 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
36.000 € Без ДДВ
Носивост 13500 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 09/2009 Километража 316000 км Сила
Шпанија, Onzonilla
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража 500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
129.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година Километража 500 км Сила
Германија, Burghaun/Gruben
Контактирајте го продавачот
аукција 17.540 € Со вклучен ДДВ
Година 2002 Километража 565038 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
91.480 € PLN 398.000 PLN
Носивост 16700 кг Евро Euro 6 Зафатнина 19 м³ Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија KH-Kipper Модел W1U HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 07/2019 Километража 87105 км Сила
Полска, Rybnik
Контактирајте го продавачот
18.500 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 2000-05 Километража Сила
Германија, Großbeeren
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2008 Километража 266200 км Сила
Романија, SALAJ
Контактирајте го продавачот
18.400 € Без ДДВ
Носивост 8800 кг Зафатнина 4.86 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2002 Километража 191000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
9.100 € Без ДДВ
Носивост 6620 кг Евро Euro 1 Зафатнина 6.19 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Cantoni Модел RIBALTABILE 3 LATI Начин на истовар тространо
Година 07/1991 Километража 298000 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Зафатнина 110 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Cantoni Модел ribaltabile 3 lati
Година 07/1989 Километража 683250 км Сила
Италија, Costigliole Saluzzo (CN)
Контактирајте го продавачот
8.900 € Без ДДВ
Година 1990 Километража 500000 км Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
нови камион кипер IVECO Eurocargo ML 180 самосвал с 3-х сторонней разрузкой нови камион кипер IVECO Eurocargo ML 180 самосвал с 3-х сторонней разрузкой
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14000 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 30000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Cantoni HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2024 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 16 м³ Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Cantoni HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 2023 Километража Сила
Украина, м.Київ
Контактирајте го продавачот
аукција 900 €
Евро Euro 3 Зафатнина 5.54 м³
Година 2006 Километража 95286 км Сила
Белгија, Tongeren
Контактирајте го продавачот
20.750 €
Година 1996-02-12 Километража 350239 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
59.900 €
Носивост 25290 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина HARDOX челик HARDOX челик Начин на истовар задна
Година 03/2019 Километража 92000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
18.000 € Без ДДВ
Носивост 26000 кг
Година 1999 Километража Сила
Романија, Bihor
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Година 2002 Километража 420000 км Сила
Романија, Borș
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 675 огласа
Прикажи
Претплати се