Филтри -

Камиони кипер MAN

Резултати од пребарување: 946 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камиони кипер MAN: 946 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион кипер MAN 41480
11
48.500 € USD ≈ 54.290 US$
Евро Euro 5 Зафатнина V=28 м³ Начин на истовар задна
Година 2014 Километража 134000 км Сила
Турција, ANKARA
камион кипер MAN 26321
7
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1987 Километража 540000 км Сила 325 кс
Грција, Karditsa
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 HARDOX TIPPER 42 PCS (254.700Km)
24
64.500 € USD ≈ 72.200 US$
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2016 Километража 254700 км Сила 400 кс
Турција, Ankara
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 42 PCS (139.000Km)
24
ВИДЕО
64.500 € USD ≈ 72.200 US$
Носивост 32000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2016 Километража 139000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 42 PCS (231.000Km)
23
ВИДЕО
64.500 € USD ≈ 72.200 US$
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 06/2016 Километража 231000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 42 PCS (159.000Km)
24
ВИДЕО
64.500 € USD ≈ 72.200 US$
Носивост 32000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2016 Километража 159000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 42 PCS (245.000Km)
25
ВИДЕО
64.500 € USD ≈ 72.200 US$
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 03/2016 Километража 245000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 42 PCS (223.000Km)
24
ВИДЕО
64.500 € USD ≈ 72.200 US$
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 03/2016 Километража 223000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MAN MAN 2016 TGS 41.400 AC EURO6 8X4 TIPPER 42 UNIT (244.000 KM)
16
64.500 € USD ≈ 72.200 US$
Носивост 32000 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 03/2016 Километража 244000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC EURO6 8X4 TIPPER 42 UNIT
26
ВИДЕО
64.500 € USD ≈ 72.200 US$
Носивост 32000 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=25 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 01/2016 Километража 222000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 HARDOX TIPPER 42 PCS (197.500Km)
24
ВИДЕО
64.500 € USD ≈ 72.200 US$
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2016 Километража 197505 км Сила 400 кс
Турција, Ankara
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 42 PCS (195.000Km)
25
64.500 € USD ≈ 72.200 US$
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Модел 2016 Начин на истовар задна
Година 2016-01 Километража 195000 км Сила 400 кс
Турција, Ankara
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 42 PCS (198.000Km)
24
ВИДЕО
64.500 € USD ≈ 72.200 US$
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 2016 Километража 198000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MAN 2016 TGS 41.400 AC E6 8X4 42 PCS (152.000Km)
22
ВИДЕО
64.500 € USD ≈ 72.200 US$
Носивост 32000 кг Евро Euro 6 Зафатнина V=25 м³ Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 01/2016 Километража 152000 км Сила 400 кс
Турција, İSTANBUL
камион кипер MAN 2017 TGS 41.420 AC EURO6 8X4 HARDOX TIPPER
24
66.500 € USD ≈ 74.440 US$
Евро Euro 6 Зафатнина V=25 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 05/2017 Километража 100000 км Сила 420 кс
Турција, Ankara
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 946 огласа
Прикажи
Претплати се