Филтри -

Камиони рол кипери MAN

Резултати од пребарување: 501 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

501 огласа: Камиони рол кипери MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 29530 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2007 Километража 743050 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 2002-10 Километража 300000 км Сила
Германија, Großbeeren
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
36.500 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-10 Километража 366000 км Сила
Германија, Großbeeren
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 165432 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 21390 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2021 Километража 223000 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 11650 кг Евро Euro 2 Суспензија хидраулично Марка на каросерија VDL
Година 2000 Километража 690000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
62.100 € Без ДДВ
Носивост 14500 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 132000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 18300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 250000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2024-01 Километража 500 км Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2024-01 Километража 500 км Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Германија, Hameln
Контактирајте го продавачот
27.850 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2009 Километража 890860 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2006 Километража 165432 км Сила
Германија, Trier
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража 499000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
16.950 € Без ДДВ
Носивост 16140 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2002 Километража 501172 км Сила
Холандија, Rijen
Контактирајте го продавачот
147.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Hyva Модел 26-55
Година 2023 Километража Сила
Германија, Porta Westfalica
Контактирајте го продавачот
аукција 5.250 € Со вклучен ДДВ
Година 2011 Километража 688398 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
28.300 € CZK 699.000 CZK
Година 2007 Километража 236000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
Контактирајте го продавачот
аукција 4.500 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 790775 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller
Година 2000 Километража 938000 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
80.439 € Без ДДВ
Носивост 6710 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2023 Километража 824 км Сила
Чехија, Holubice
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Носивост 17410 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел 25T
Година 06/2011 Километража 804383 км Сила
Холандија, Oud Gastel
Контактирајте го продавачот
5.990 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2000 Километража Сила
Полска, Kościerzyna
Контактирајте го продавачот
13.850 € Без ДДВ
Носивост 15200 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Hyva Модел 20 60 S
Година 04/2009 Километража 954394 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Носивост 14120 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Meiller Модел RK 20.70
Година 2014 Километража 288000 км Сила
Полска, Kowary
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 501 огласа
Прикажи