Филтри -

Продавници на камиони MAN

Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Продавници на камиони MAN: 2 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
продавница на камион MAN TGM 15.290 NL brief
13
17.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011-07-29 Километража 481423 км Сила 213 kW
Србија, Шимановци
продавница на камион MAN 8.180 LE Messe Fahrzeug
12
10.900 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 22.28 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2001 Километража 152000 км Сила 179 кс
Германија, Sinn
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 2 огласа
Прикажи
Претплати се