Филтри -

Камиони за сладолед MAN

Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

5 огласа: Камиони за сладолед MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
4.800 € Без ДДВ
Носивост 2840 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-05-11 Километража 704064 км Сила
Белгија, Merksplas
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Malaga
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
Носивост 2920 кг Суспензија пружина/пружина Странична врата странична врата
Година 06/2012 Километража 3319333 км Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Шпанија, Malaga
Контактирајте го продавачот
24.600 € Без ДДВ
Носивост 2940 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Странична врата странична врата Задни врати задни врати
Година 06/2012 Километража 355458 км Сила
Шпанија, Malaga
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 5 огласа
Прикажи