Филтри -

Камиони-контејнери MAN

Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

97 огласа: Камиони-контејнери MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 14920 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-02-18 Километража 850300 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
17.750 € Без ДДВ
Носивост 14280 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-10-26 Километража 465065 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.800 € Без ДДВ
Носивост 9780 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-07-18 Километража 757108 км Сила
Белгија, Hooglede
TheTruckCompany
18 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
34.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 335000 км Сила
Словачка, Križovany nad Dudváhom
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019-02-21 Километража 845000 км Сила
Германија, Cloppenburg
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 15200 кг Евро Euro 6
Година 10/2015 Километража 750000 км Сила
Полска, Turek
Контактирајте го продавачот
23.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2009 Километража 341000 км Сила
Полска
Контактирајте го продавачот
97.750 € Без ДДВ
Носивост 13819 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2019-02-22 Километража 217198 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
Носивост 11990 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009-06-30 Километража 862473 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2019-10-22 Километража 233386 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
27.750 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-06-30 Километража 674865 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
64.850 € Без ДДВ
Носивост 14150 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018-03-16 Километража 431844 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
58.900 € Без ДДВ
Носивост 14050 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-01-13 Километража 349120 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-05-23 Километража 575044 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
37.550 € Без ДДВ
Носивост 16186 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2020 Километража 737886 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
аукција 854,50 € NOK 10.000 NOK
Носивост 13875 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 533468 км Сила
Норвешка, Råde
Контактирајте го продавачот
49.550 € Без ДДВ
Носивост 16060 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-04-14 Километража 643118 км Сила
Германија, Salzgitter
Контактирајте го продавачот
33.540 € CZK 850.000 CZK
Носивост 12 кг
Година 2008 Километража 505000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
15.500 € Без ДДВ
Носивост 16525 кг Евро Euro 6
Година 11/2017 Километража 735125 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
42.210 € PLN 179.600 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2018 Километража 902959 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 8590 кг
Година 2006 Километража 240000 км Сила
Норвешка, Sandnes
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 16740 кг Евро Euro 5
Година 02/2013 Километража 1087176 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 27535 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2012 Километража 605972 км Сила
Холандија, Son
Контактирајте го продавачот
51.900 € Без ДДВ
Носивост 16188 кг Евро Euro 6
Година 2021-09-01 Километража 501334 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 97 огласа
Прикажи