Филтри -

Камиони за шлепување MAN

Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

89 огласа: Камиони за шлепување MAN

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 15520 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2013 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Носивост 3015 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 12/2011 Километража 530000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Носивост 14340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 740000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 14340 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2017 Километража 680000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
66.800 € Без ДДВ
Носивост 18260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013 Километража 280000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 15520 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2013 Километража 300000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
70.000 € Без ДДВ
Носивост 15700 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2014 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Носивост 15105 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2014 Километража 520000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2012 Километража 350000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2007 Километража 505000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пневматски Макара макара
Година 2015-03-25 Километража 441000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2014-12-26 Километража 477000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
39.950 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 443900 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 3615 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 09/1998 Километража 156000 км Сила
Литванија, Klaipėda
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.990 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Omars Модел 5200 Bergeplateau Макара макара
Година 1993 Километража 318060 км Сила
Германија, Staßfurt
Контактирајте го продавачот
78.500 € Без ДДВ
Носивост 15500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 350000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.950 €
Носивост 4580 кг Евро Euro 5
Година 10/2012 Километража 566243 км Сила
Холандија, 's-Hertogenbosch
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2012-05 Километража 409000 км Сила
Србија, Шимановци
Контактирајте го продавачот
48.000 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Полска, Suwałki
Контактирајте го продавачот
32.000 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3530 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Falkom Макара макара
Година 06/2017 Километража 868365 км Сила
Литванија, Panevėžys
Контактирајте го продавачот
159.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002 Километража 645000 км Сила
Полска, Łosice
Контактирајте го продавачот
58.500 € Без ДДВ
Носивост 16100 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 05/2018 Километража 930688 км Сила
Полска, Krakow
Контактирајте го продавачот
13.900 € Без ДДВ
Носивост 1315 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2004-12 Километража 285000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 11/2018 Километража 341000 км Сила
Холандија, Apeldoorn
Контактирајте го продавачот
39.900 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 09/2018 Километража 780000 км Сила
Литванија, Babtai
Контактирајте го продавачот
89.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Макара макара
Година 2016 Километража 392000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 89 огласа
Прикажи