Филтри -

Камиони за шлепување Howo

Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

7 огласа: Камиони за шлепување Howo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
25.500 US$ EUR ≈ 23.690 €
Носивост 45000 кг Евро Euro 3
Година 04/2018 Километража 31000 км Сила
Кина
Контактирајте го продавачот
22.500 US$ EUR ≈ 20.900 €
Евро Euro 3
Година 09/2015 Километража 19999 км Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година Километража Сила
Кина, Taian Shi
камион за шлепување Howo 斯泰尔 камион за шлепување Howo 斯泰尔 камион за шлепување Howo 斯泰尔
3
Контактирајте го продавачот
36.000 US$ EUR ≈ 33.440 €
Евро Euro 3 Модел Howo
Година 07/2015 Километража 20000 км Сила
Кина, Shanghai
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.830 €
Носивост 40000 кг
Година 2019 Километража 30000 км Сила
Кина, Shanghai
камион за шлепување Howo камион за шлепување Howo камион за шлепување Howo
3
Контактирајте го продавачот
25.000 US$ EUR ≈ 23.220 €
Година Километража Сила
Кина, Shanghai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 7 огласа
Прикажи