Филтри -

Камиони за шлепување Isuzu

Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи

6 огласа: Камиони за шлепување Isuzu

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
8.038 € 6.750 GBP
2014
433336 км
Сила 190 кс (140 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.000 € Со вклучен ДДВ
2017
108500 км
Сила 258 кс (190 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 3500 кг Суспензија пружина/пружина
Шпанија
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
15.000 € Со вклучен ДДВ
2009
570000 км
Сила 163 кс (120 kW) Гориво дизел
Шпанија, Barcelona
Контактирајте го продавачот
55.900 US$ ≈ 51.530 €
2024
Сила 155 кс (114 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 4420 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Украина, м.Черкаси
Контактирајте го продавачот
18.650 € 80.000 PLN
2012
62534 км
Сила 190 кс (140 kW) Гориво дизел Носивост 3745 кг Суспензија пружина/пружина
Полска, Nowa Huta
Контактирајте го продавачот
32.860 US$ ≈ 30.290 €
1996
23867 км
Гориво дизел
Јапонија
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 6 огласа
Прикажи