Филтри -

Камиони кипер Isuzu

Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

41 огласа: Камиони кипер Isuzu

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража Сила
Шпанија, Ocana River
Ritchie Bros (Spain) S.L.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25000 кг Зафатнина 116.61 м³ Суспензија хидраулично
Година 11/2010 Километража 4600 км Сила
Кина, Shanghai
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
6.390 US$ EUR ≈ 5.925 €
Носивост 2000 кг
Година 1988-05 Километража 165000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
32.500 €
Носивост 5820 кг Евро Euro 5 Начин на истовар тространо
Година 2012 Километража 570000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 95000 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Јапонија, Tomakomai
Контактирајте го продавачот
29.990 €
Носивост 3700 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-07 Километража 84400 км Сила
Германија, Eltmann
Контактирајте го продавачот
28.170 US$ EUR ≈ 26.120 €
Година 2011-12 Километража 662376 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
6.060 US$ EUR ≈ 5.619 €
Носивост 9750 кг
Година 1994-10 Километража 412000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
10.200 US$ EUR ≈ 9.458 €
Носивост 2850 кг
Година 2003-08 Километража 300000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
21.740 US$ EUR ≈ 20.160 €
Носивост 8600 кг
Година 2011-06 Километража 538556 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
7.570 US$ EUR ≈ 7.020 €
Носивост 4000 кг
Година 2001-03 Километража 280000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
11.800 €
Носивост 2990 кг Начин на истовар тространо
Година 2006 Километража Сила
Италија, Rome
Контактирајте го продавачот
28.110 US$ EUR ≈ 26.070 €
Година 2013-03 Километража 439918 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
50.420 US$ EUR ≈ 46.750 €
Година 2016-11 Километража 349269 км Сила
Јапонија
камион кипер Isuzu FORWARD камион кипер Isuzu FORWARD
2
Контактирајте го продавачот
6.240 US$ EUR ≈ 5.786 €
Носивост 4000 кг
Година 1999-02 Километража 659000 км Сила
Јапонија
камион кипер Isuzu FORWARD камион кипер Isuzu FORWARD
2
Контактирајте го продавачот
9.080 US$ EUR ≈ 8.420 €
Носивост 3650 кг
Година 2005-10 Километража 117000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
7.270 US$ EUR ≈ 6.741 €
Носивост 2000 кг
Година 1990-11 Километража 139000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
12.000 €
Година 2012 Километража Сила
Холандија, Woudenberg
cars2africa
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.960 US$ EUR ≈ 10.160 €
Носивост 3250 кг Начин на истовар задна
Година 2011-08 Километража 422875 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2011 Километража 196642 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
23.500 US$ EUR ≈ 21.790 €
Година 2013 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
18.000 US$ EUR ≈ 16.690 €
Година 2002 Километража 326000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 1880 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2012-02 Километража 113000 км Сила
Италија, Sora - Frosinone - Fr
Контактирајте го продавачот
26.000 US$ EUR ≈ 24.110 €
Начин на истовар задна
Година 2007 Километража 454000 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 41 огласа
Прикажи