Филтри -

Камиони фургони Isuzu

Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

35 огласа: Камиони фургони Isuzu

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
нови камион фургон Isuzu FVR34 Q нови камион фургон Isuzu FVR34 Q нови камион фургон Isuzu FVR34 Q
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8800 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7790 м³
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
нови камион фургон Isuzu NPR нови камион фургон Isuzu NPR нови камион фургон Isuzu NPR
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3450 кг Евро Euro 5
Година 2023 Километража Сила
Киргистан
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
4.781 € GBP 4.075 GBP
Година 2012 Километража 198313 км Сила
Обединето Кралство, Merthyr Tydfil
Контактирајте го продавачот
аукција 1.607 € Со вклучен ДДВ
Година 2009 Километража 71000 км Сила
Франција
Контактирајте го продавачот
5.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 35.7 м³
Година 2008-12 Километража 237000 км Сила
Германија, Korschenbroich-Glehn
Контактирајте го продавачот
23.510 US$ EUR ≈ 21.690 €
Носивост 13800 кг
Година 2017-07 Километража 994614 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
8.050 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-11 Километража 186395 км Сила
Данска, Christiansfeld
Контактирајте го продавачот
46.210 € UZS 637.000.000 UZS
Носивост 4000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан
нови камион фургон Isuzu  FVR 33 нови камион фургон Isuzu  FVR 33
2
Контактирајте го продавачот
58.400 € UZS 805.000.000 UZS
Година Километража Сила
Узбекистан
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 3000 кг Евро Euro 5 Зафатнина 18.52 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража Сила
Кина, Wu Lu Mu Qi Shi
нови камион фургон Isuzu ISUZU NPR 82 L (CNG)
1
ВИДЕО
Контактирајте го продавачот
46.210 € UZS 637.000.000 UZS
Носивост 3220 кг Евро Euro 4
Година 2024 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
4.840 US$ EUR ≈ 4.465 €
Година 2000-03 Километража 182000 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
6.780 US$ EUR ≈ 6.255 €
Година 2011-02 Километража 720576 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
28.860 US$ EUR ≈ 26.620 €
Носивост 13400 кг
Година 2018-02 Километража 841698 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
43.170 € UZS 595.000.000 UZS
Зафатнина 23.85 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
39.400 € UZS 543.000.000 UZS
Носивост 5000 кг
Година 2023 Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
65.220 € UZS 899.000.000 UZS
Носивост 8800 кг
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
32.790 € UZS 452.000.000 UZS
Зафатнина 13.86 м³
Година Километража Сила
Узбекистан, Tashkent
Контактирајте го продавачот
14.500 US$ EUR ≈ 13.380 €
Носивост 13200 кг
Година 2011 Километража 809490 км Сила
Јапонија, Chiba ken
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2012 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 7500 кг Евро Euro 4
Година 2023 Километража Сила
Обединети Арапски Емирати
Контактирајте го продавачот
28.810 US$ EUR ≈ 26.580 €
Година 2018-02 Километража 841693 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
28.170 US$ EUR ≈ 25.990 €
Година 2016-04 Километража 767571 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
11.350 US$ EUR ≈ 10.470 €
Година 2006-05 Километража 397234 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
25.370 US$ EUR ≈ 23.400 €
Носивост 13900 кг
Година 2016-09 Километража 744364 км Сила
Јапонија
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 35 огласа
Прикажи