Филтри -

Камиони фургони Volvo

Резултати од пребарување: 359 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

359 огласа: Камиони фургони Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 4320 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7146 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2011 Километража 171014 км Сила
Полска, Jednorożec
Контактирајте го продавачот
8.441 € SEK 99.000 SEK
Година 2001 Километража Сила
Шведска, Västernorrland
ATS Sweden AB
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 7555 кг Евро Euro 5 Зафатнина 47.12 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2011 Километража 416892 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 7415 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.43 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2014 Километража 711253 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
13.950 € Без ДДВ
Носивост 8025 кг Евро Euro 5 Зафатнина 45.88 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2010 Километража Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
15.950 € Без ДДВ
Носивост 7345 кг Евро Euro 5 Зафатнина 49.4 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 377521 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 460000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 2012 Километража 310000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 50.7 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-10 Километража 420000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 345000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
10.990 € Без ДДВ
Носивост 9500 кг Евро Euro 5 Зафатнина 55.1 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 07/2007 Километража 455500 км Сила
Литванија, Kauna
Контактирајте го продавачот
13.400 €
Носивост 9990 кг Евро Euro 5
Година 05/2010 Километража 1090213 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8383 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 519000 км Сила
Холандија, Geffen
аукција аукција
Носивост 1460 кг
Година 1997 Километража 319282 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
49.800 € Без ДДВ
Носивост 9856 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61 м³
Година 2017-12 Километража 392342 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Носивост 9856 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61 м³
Година 2016-10 Километража 362207 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
55.800 € Без ДДВ
Носивост 9856 кг Евро Euro 6 Зафатнина 61 м³
Година 2017-12 Километража 297225 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9540 кг Евро Euro 6
Година 2018 Километража 355000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
27.800 €
Носивост 15380 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2015 Километража 394587 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 2150 кг
Година 1996 Километража 289000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
12.000 € Без ДДВ
Носивост 4978 кг Евро Euro 5 Зафатнина 34.9 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2012 Километража 305155 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
48.500 € Без ДДВ
Носивост 9895 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51.64 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2016 Километража 535131 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
19.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-10 Километража 520000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
3 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.500 €
Носивост 16280 кг Евро Euro 4
Година 2007 Километража 874077 км Сила
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
30.999 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2016-12 Километража 327000 км Сила
Германија, Hennigsdorf bei (Berlin)
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 359 огласа
Прикажи
Претплати се