Филтри -

Камиони со автоподигнувачи на контејнери Volvo

Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

70 огласа: Камиони со автоподигнувачи на контејнери Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 4625 кг Евро Euro 6 Модел Joab Type: VL8 3025 AA C
Година 08/2015 Километража 154669 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Носивост 9670 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008-03-20 Километража 659000 км Сила
Холандија, Schiedam
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
7.900 € Без ДДВ
Носивост 9560 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999-10-20 Километража 734000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Марка на каросерија Meiller
Година 05/2005 Километража 344219 км Сила
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
22.330 € PLN 95.000 PLN
Носивост 8515 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 624000 км Сила
Полска, Czeladź
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2014-02 Километража 693000 км Сила
Германија, Sinn
Контактирајте го продавачот
14.630 € GBP 12.500 GBP
Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Hyva
Година 08/2012 Километража 360000 км Сила
Обединето Кралство, Llanelli
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 13450 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Welaki
Година 2008 Километража 290339 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
24.650 € HUF 9.500.000 HUF
Година 2008 Километража 271204 км Сила
Унгарија, Kecskemet
Контактирајте го продавачот
11.730 € PLN 49.900 PLN
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Laxo Модел LD 126 VA-2
Година 2008 Километража 522227 км Сила
Полска, Kielno
Контактирајте го продавачот
17.950 € Без ДДВ
Носивост 10840 кг Евро Euro 5
Година 04/2009 Километража 632000 км Сила
Холандија, Groot-Ammers
Контактирајте го продавачот
4.749 € SEK 55.000 SEK
Носивост 11140 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 453147 км Сила
Шведска, Uppsala
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10812 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2023-08-08 Километража 1499 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Hyva
Година 01/2009 Километража 780000 км Сила
Естонија, Tartu
Контактирајте го продавачот
25.900 € Без ДДВ
Носивост 9365 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-07-10 Километража 558000 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
34.950 € Без ДДВ
Носивост 11710 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2014 Километража 611847 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
4.700 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина
Година 05/1998 Километража 623859 км Сила
Словачка, Krásna Ves 287
Контактирајте го продавачот
35.000 € Без ДДВ
Носивост 9165 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Joab Модел VL14U 4450AA
Година 05/2016 Километража 315500 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Носивост 9300 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Joab
Година 10/2008 Километража 501824 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
9.950 € Без ДДВ
Носивост 9160 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Joab Модел HL 14 U
Година 10/2004 Километража 321751 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
12.450 € Без ДДВ
Носивост 14850 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Laxo Модел LD 185 VA 2
Година 10/2004 Километража 725405 км Сила
Германија, Hamburg
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Носивост 7400 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Hyva Модел NG 2014TA
Година 2010-02-05 Километража 844257 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 523699 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Носивост 13720 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-04-06 Километража 945200 км Сила
Холандија, Schiedam
Контактирајте го продавачот
31.500 €
Година 2015 Километража 400000 км Сила
Литванија, Kužiai
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 70 огласа
Прикажи
Претплати се