Филтри -

Возила за транспорт на живина Volvo

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

1 оглас: Возила за транспорт на живина Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Носивост 12840 кг Зафатнина 58.94 м³
Година 2009 Километража 528415 км Сила
Унгарија, Budapest
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се