Филтри -

Изотермални камиони Volvo

Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

20 огласа: Изотермални камиони Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
7.900 €
Носивост 6350 кг Евро Euro 5 Зафатнина 44.36 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2007 Километража 800000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
8.500 € Без ДДВ
Носивост 3800 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 09/2011 Километража 291000 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
12.930 € PLN 55.000 PLN
Година 2005 Километража Сила
Полска, Lubzina
Контактирајте го продавачот
19.510 € PLN 83.000 PLN
Носивост 7885 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2014 Километража 510000 км Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
9.900 €
Носивост 7100 кг Евро Euro 5 Зафатнина 38.58 м³
Година 12/2007 Километража 690000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 14200 кг Евро Euro 6 Зафатнина 12777 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 1006956 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
13.500 € Без ДДВ
Носивост 3890 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2015 Километража 249292 км Сила
Литванија, Klausmyliai
UAB TRANSTOMAS
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.500 € Без ДДВ
Носивост 8392 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/2015 Километража 869342 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Носивост 15155 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2011 Километража 1117345 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Носивост 3790 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2013 Километража 385055 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
21.900 € Без ДДВ
Носивост 5131 кг Евро Euro 6
Година 2017-08-22 Километража 350432 км Сила
Холандија, Borne
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 6920 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2015 Километража 800250 км Сила
Холандија, Beuningen
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 14210 кг Евро Euro 4 Зафатнина 55.47 м³
Година 2009 Километража 1300000 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
5.500 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 4
Година 07/2007 Километража Сила
Белгија, Machelen
Контактирајте го продавачот
28.700 € Без ДДВ
Носивост 7220 кг Евро Euro 6 Зафатнина 7698 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 370000 км Сила
Полска, Nowa Słupia
Контактирајте го продавачот
23.000 € Без ДДВ
Носивост 13330 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 859385 км Сила
Шведска
Контактирајте го продавачот
3.600 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2001 Километража 350000 км Сила
Литванија, Janaučiai
Контактирајте го продавачот
21.000 € Без ДДВ
Носивост 6725 кг Евро Euro 5 Зафатнина 51.98 м³
Година 2014 Километража 680000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
13.000 €
Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 376278 км Сила
Полска, Trzebieszów
Контактирајте го продавачот
3.500 € Без ДДВ
Година 07/1998 Километража Сила
Полска, Nowy Tomyśl
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 20 огласа
Прикажи
Претплати се