Филтри -

Камиони со церада Volvo

Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

68 огласа: Камиони со церада Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
44.850 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-02 Километража 489174 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
150.000 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 114.58 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2020 Километража 399000 км Сила
Украина, Озерце
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2011 Километража 707190 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
4.590 € Без ДДВ
Носивост 8350 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 2000 Километража 1256000 км Сила
Чехија
Контактирајте го продавачот
76.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 37.32 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-10 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
11.630 € PLN 49.500 PLN
Носивост 4970 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011 Километража 907966 км Сила
Полска, Bralin k/Kępna
Контактирајте го продавачот
4.000 €
Евро Euro 1
Година 1992-05 Километража 509138 км Сила
Германија, Hennigsdorf bei (Berlin)
Контактирајте го продавачот
14.400 € Без ДДВ
Година 2003-05 Километража 373000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
15.600 € Без ДДВ
Носивост 5855 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016 Километража 668026 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2004 Километража 224000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
14.570 € SEK 169.000 SEK
Носивост 13390 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 373127 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
11.120 € SEK 129.000 SEK
Носивост 8160 кг Евро Euro 3
Година Километража 750586 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 5800 кг
Година 05/2014 Километража 120000 км Сила
Данска, Rødekro
Контактирајте го продавачот
37.370 € PLN 159.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 414000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 16200 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2005-12-22 Километража 1315523 км Сила
Италија, Gruaro (Ve)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2007 Километража 562000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 03/2011 Километража 707190 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 08/2007 Километража 294000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 10/2009 Километража 457000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 05/2006 Километража 560000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
11.990 € Без ДДВ
Носивост 17250 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2002-10 Километража 529000 км Сила
Чехија, Lhota pod Libčany
Контактирајте го продавачот
23.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-01 Километража 1093000 км Сила
Германија, Sulzbach
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Носивост 18300 кг Евро Euro 6 Зафатнина 51 м³
Година 2016-04 Километража 833818 км Сила
Шпанија, Alcasser (Valencia)
Контактирајте го продавачот
35.000 €
Носивост 7625 кг Евро Euro 6 Зафатнина 41.86 м³
Година 2017 Километража 177253 км Сила
Данска, Hedensted
Контактирајте го продавачот
16.335 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 5 Зафатнина 36 м³
Година 2007 Километража 1299000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 68 огласа
Прикажи