Филтри -

Изотермални камиони DAF

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

27 огласа: Изотермални камиони DAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
11.250 € Без ДДВ
Носивост 8260 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 806928 км Сила
Холандија, Sliedrecht
Контактирајте го продавачот
27.750 € Без ДДВ
Носивост 9820 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 05/2014 Километража 798119 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.210 € PLN 79.000 PLN
Носивост 10110 кг Евро Euro 5 Зафатнина 54.59 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-02 Километража 506000 км Сила
Полска, KOPANA
Контактирајте го продавачот
8.250 € Без ДДВ
Носивост 3750 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2011 Километража 295424 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13965 кг Евро Euro 5
Година 03/2014 Километража 942292 км Сила
Холандија, Zevenhuizen
Контактирајте го продавачот
13.750 € Без ДДВ
Носивост 3610 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2010 Километража 329920 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
8.120 € Без ДДВ
Носивост 8940 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2013-06 Километража 808567 км Сила
Чехија, Praha 9 - Černý Most
Контактирајте го продавачот
5.650 € Без ДДВ
Носивост 10480 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 02/2008 Километража 902102 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2015 Километража 278000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2016 Километража 226000 км Сила
Шпанија, Cubillas de Santa Marta
Контактирајте го продавачот
28.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-01-12 Километража 920600 км Сила
Португалија, Guihabreu
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
Година 2016 Километража 320000 км Сила
Полска, Górno
Контактирајте го продавачот
9.500 €
Година 11/2001 Километража 1625089 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
151.000 €
Евро Euro 6
Година 2023 Километража 1200 км Сила
Полска, Olsztyn
Контактирајте го продавачот
6.100 € Без ДДВ
Носивост 10120 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пружина
Година 03/2008 Километража 877332 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Носивост 9340 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2015 Километража 832000 км Сила
Чехија, Kladno
Контактирајте го продавачот
56.350 €
Носивост 10000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 43.15 м³
Година 2018 Километража 703690 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
56.300 €
Носивост 27855 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-02 Километража 307000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
46.000 € Без ДДВ
Носивост 14980 кг Евро Euro 6
Година 2017-02 Километража 320000 км Сила
Полска, Bodzentyn
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Евро Euro 6 Зафатнина 53.42 м³
Година 2015-01-22 Километража 567771 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
11.900 € Без ДДВ
Носивост 8300 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 03/2007 Километража 1051452 км Сила
Холандија, Lelystad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 45.63 м³
Година 04/2015 Километража 663000 км Сила
Шпанија, Madrid
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 1993 Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража 779681 км Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Носивост 7585 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2011 Километража 286000 км Сила
Полска, Подлаское
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи