Филтри -

Камион за превоз на животни DAF

Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

Камион за превоз на животни DAF: 22 огласа

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
камион за превоз на животни DAF 95XF.480
12
Контактирајте го продавачот
12.950 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2002-10 Километража 720000 км Сила 480 кс
Грција, Thessaloniki
камион за превоз на животни DAF XF95.380
7
Контактирајте го продавачот
24.750 € Без ДДВ
Носивост 10760 кг Евро Euro 3
Година 2002-02-05 Километража 665886 км Сила 381 кс
Холандија, 'S-Hertogenbosch
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
камион за превоз на животни DAF 45.150 Turbo HORSE TRANSPORT TRUCK 4 HORSES
16
Контактирајте го продавачот
10.000 € Без ДДВ
Носивост 1690 кг Евро Euro 1 Суспензија пружина/пружина
Година 1994-10-06 Километража 481000 км Сила 147 кс
Холандија, Schiedam
камион за превоз на животни DAF 1700 , Horse Truck
21
Контактирајте го продавачот
4.000 € Без ДДВ
Носивост 4876 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1987-10-06 Километража 741708 км Сила 158 кс
Холандија, Susteren
камион за превоз на животни DAF LF 55 Einstock KABA
20
Контактирајте го продавачот
14.490 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Зафатнина 32.55 м³
Година 2006-12 Километража 326000 км Сила 247 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF LF 55 Einstock Köpf
19
Контактирајте го продавачот
14.490 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 2006-01 Километража 412000 км Сила 247 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach
23
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2010-11 Километража 798000 км Сила 460 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach
7
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2010-11 Километража 798000 км Сила 460 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF XF 105/460 SC Menke 3 Stock Hubdach
25
Побарајте цена
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 798000 км Сила 460 кс
Германија, Dorsten
нови камион за превоз на животни DAF XF 480 "Neu"  Menke 3 Stock Hubdach
28
Контактирајте го продавачот
139.890 € Без ДДВ
Година 2020-11 Километража 15 км Сила 480 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF CF 75 paarden vee wagen
17
Контактирајте го продавачот
11.700 € Без ДДВ
Носивост 11750 кг
Година 1999-02-12 Километража 618900 км Сила 253 кс
Холандија, Bennekom
камион за превоз на животни DAF LF55 250
8
Побарајте цена
цена на барање
Година 08/2003 Километража 598000 км Сила 250 кс
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
камион за превоз на животни DAF XF 480 Élőállat-szállító
12
Контактирајте го продавачот
145.000 € HUF 51.900.000 HUF
Зафатнина 51.1 м³
Година 2021 Километража 15 км Сила 480 кс
Унгарија, Budapest
нови камион за превоз на животни DAF XF 480 "Neu"  Menke 3 Stock Hubdach
25
Контактирајте го продавачот
139.290 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 51.1 м³
Година 2020-10 Километража 15 км Сила 480 кс
Германија, Dorsten
камион за превоз на животни DAF XF 95 480 + приколка за превоз на животни
7
Побарајте цена
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража Сила
Украина
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 22 огласа
Прикажи
Претплати се