Филтри -

Воени камиони DAF

Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се
Филтер

Воени камиони DAF: 1 оглас

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Цена Година Километража Сила
Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
воен камион DAF Leyland T 244 15x
11
Контактирајте го продавачот
7.200 € Без ДДВ
Носивост 4000 кг Суспензија пружина/пружина
Година 1991-06-03 Километража 15452 км Сила
Белгија, Bree
Претплатете се да добивате нови огласи од овој оддел
Со кликнувањето тука, ја прифаќате нашата политика на приватност и корисничкиот договор.
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 1 оглас
Прикажи
Претплати се