Филтри -

Камиони со рамна платформа DAF

Резултати од пребарување: 243 огласа
Прикажи

243 огласа: Камиони со рамна платформа DAF

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
цена на барање
2012
212000 км
Сила 410 кс (301 kW) Евро Euro 5 Носивост 15050 кг Зафатнина 12.61 м³ Оскина конфигурација 8x2 Суспензија пневматски/пневматски
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
9.750 € Без ДДВ
1996
540000 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 9750 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Rotterdam
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
23.520 € 19.750 GBP
2014
681696 км
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.950 € Без ДДВ
1990
540629 км
Сила 180 кс (132 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел Носивост 6900 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Полска, WOLSZTYN
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2011
614000 км
Сила 460 кс (338 kW) Евро Euro 5 Носивост 9520 кг Зафатнина 9.45 м³ Оскина конфигурација 6x2
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
21.750 € Без ДДВ
2014
930694 км
Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14310 кг Оскина конфигурација 6x2
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
16.850 € Без ДДВ
2005
285811 км
Сила 250 кс (184 kW) Евро Euro 4 Зафатнина 12 м³ Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
31.860 € 26.750 GBP
2015
612516 км
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
21.140 € 17.750 GBP
2015
361334 км
Евро Euro 6
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
2001
Сила 250 кс (184 kW) Носивост 15000 кг
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
2016
179134 км
Гориво дизел
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
16.900 € Без ДДВ
2001
104000 км
Сила 180 кс (132 kW) Гориво дизел Суспензија пружина/пружина
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
24.900 € Без ДДВ
2005
510000 км
Сила 310 кс (228 kW) Гориво дизел Носивост 14500 кг Зафатнина 11.61 м³ Оскина конфигурација 6x2
Полска, Nowy Sącz
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
2015
187000 км
Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
22.950 € Без ДДВ
2007
116452 км
Сила 222 кс (163 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 9460 кг Оскина конфигурација 4x2
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
2011
298015 км
Сила 462 кс (340 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 8x4
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1988
612456 км
Сила 380 кс (279 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2
Португалија, Fátima
Контактирајте го продавачот
31.860 € 26.750 GBP
2015
685585 км
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
33.900 € Без ДДВ
2013
334512 км
Сила 460 кс (338 kW) Носивост 10537 кг Оскина конфигурација 6x4 Суспензија пружина/пневматски
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
8.276 € 6.950 GBP
2006
373930 км
Евро Euro 3
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2001
807000 км
Оскина конфигурација 6x2
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
1995
881773 км
Сила 240 кс (176 kW) Евро Euro 2 Гориво дизел
Бугарија, Stara Zagora
Контактирајте го продавачот
34.900 € Без ДДВ
2014
598000 км
Сила 440 кс (323 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 14025 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2010
312500 км
Сила 310 кс (228 kW) Оскина конфигурација 4x2
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
2013
430000 км
Сила 301 кс (221 kW) Гориво дизел Носивост 9000 кг Зафатнина 11.12 м³ Оскина конфигурација 4x2
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 243 огласа
Прикажи