Филтри -

Камиони рол кипери DAF

Резултати од пребарување: 272 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

272 огласа: Камиони рол кипери DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
154.500 €
Носивост 20420 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-06-01 Километража 206709 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
22.500 €
Носивост 15890 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-12-16 Километража 790732 км Сила
Холандија, Andelst
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
152.500 €
Носивост 18860 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-03-25 Километража 216817 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 25443 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010 Километража 866561 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15520 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 626758 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 16630 кг
Година 2018-01 Километража Сила
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
3.000 € Без ДДВ
Носивост 18000 кг Модел AT 18/56
Година 2010 Километража Сила
Чехија, Přerov
Контактирајте го продавачот
89.810 € PLN 382.600 PLN
Евро Euro 6 Марка на каросерија KING Модел HZ10R
Година 2023 Километража 10 км Сила
Полска, Słupsk
KING Zabudowy Pojazdów
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
109.500 €
Носивост 16352 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-04-02 Километража 86194 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
22.690 € CZK 575.000 CZK
Евро Euro 4
Година 2007 Километража 478886 км Сила
Чехија, Bystřany u Teplic
Контактирајте го продавачот
13.900 €
Носивост 15297 кг Евро Euro 5
Година 2012-04-01 Километража 722573 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
97.500 €
Носивост 16322 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021-04-20 Километража 76928 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
19.840 € GBP 16.950 GBP
Евро Euro 5
Година 2010 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
54.900 € Без ДДВ
Носивост 11250 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Hyva
Година 11/2015 Километража 221186 км Сила
Чехија, Velká Bíteš
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 07/2007 Километража 105412 км Сила
Франција, Liposthey
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2012 Километража 220000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 02/2012 Километража 220000 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Евро Euro 3
Година 2006-04 Километража 387785 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
19.950 €
Евро Euro 3
Година 2006-04 Километража 387785 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
камион рол кипер DAF XF 95.430 камион рол кипер DAF XF 95.430 камион рол кипер DAF XF 95.430
3
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13020 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2005 Километража 1 км Сила
Италија
Контактирајте го продавачот
132.500 €
Носивост 15830 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2010-04-23 Километража 428596 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
56.000 €
Година 07/2015 Километража 595360 км Сила
Шпанија, Santa Fé GRANADA
Контактирајте го продавачот
27.230 € CZK 690.000 CZK
Марка на каросерија Palfinger Palift
Година 2006 Километража Сила
Чехија, Heřmanův Městec
Контактирајте го продавачот
33.550 € CZK 850.000 CZK
Евро Euro 5 Марка на каросерија Multilift
Година Километража 422956 км Сила
Чехија, Heřmanův Městec
Контактирајте го продавачот
65.000 €
Носивост 22100 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-03-23 Километража 438442 км Сила
Холандија, Andelst
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 272 огласа
Прикажи
Претплати се