Филтри -

Камиони рол кипери Scania

Резултати од пребарување: 339 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

339 огласа: Камиони рол кипери Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
47.500 € Без ДДВ
Носивост 18620 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Multilift
Година 2012 Километража 433561 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1999 Километража 581698 км Сила
Холандија, Ravenstein
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2006 Километража 553799 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
аукција 8,57 € SEK 100 SEK
Носивост 14580 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 460362 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 02/2017 Километража 297737 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 02/2017 Километража 297737 км Сила
Германија, Bottrop
Контактирајте го продавачот
47.500 €
Носивост 14120 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-11-04 Километража 779349 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Носивост 13050 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 530173 км Сила
Австрија, Brunn am Gebirge
Контактирајте го продавачот
22.500 € Без ДДВ
Носивост 18200 кг Евро Euro 2
Година 1999-06 Километража 458860 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
63.510 € PLN 275.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2014 Километража Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
41.340 € PLN 179.000 PLN
Носивост 21000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 472000 км Сила
Полска, CHĘCINY
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 18620 кг Евро Euro 5 Марка на каросерија Multilift
Година 2012-05 Километража 433561 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
аукција 1.715 € SEK 20.000 SEK
Носивост 14350 кг Евро Euro 5 Марка на каросерија Hiab
Година 2013 Километража 1175270 км Сила
Шведска, Järna
Контактирајте го продавачот
25.500 € Без ДДВ
Носивост 19000 кг Евро Euro 4 Марка на каросерија Multilift
Година 2005-04 Километража 680512 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Носивост 16065 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2019-11-12 Километража 214014 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
109.000 €
Носивост 16085 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2019-10-18 Километража 188669 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
67.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија VDL Модел S21
Година 2017-03-31 Километража 751544 км Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 662657 км Сила
Италија, San Marzano di San Giuseppe
Контактирајте го продавачот
7.500 € Без ДДВ
Година 1989 Километража Сила
Италија, Macerata
Контактирајте го продавачот
36.500 €
Година 2009 Километража 508000 км Сила
Полска, Ilza
аукција 7.373 € SEK 86.000 SEK
Носивост 16280 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 673782 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 13470 кг Евро Euro 5 Марка на каросерија Multilift Модел para cajas de hasta 6.70 metros
Година Километража 670000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија VDL Модел 21t
Година 2016-08-05 Километража 600000 км Сила
Шпанија, Nava de Campana (HELLIN)
Контактирајте го продавачот
45.400 €
Носивост 14565 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
46.300 €
Носивост 16325 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 339 огласа
Прикажи
Претплати се