Филтри -

Камиони рол кипери Volvo

Резултати од пребарување: 463 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

463 огласа: Камиони рол кипери Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14130 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража 780000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
аукција 2.411 € SEK 27.000 SEK
Носивост 11700 кг Евро Euro 2 Марка на каросерија Hiab Модел Multilift
Година 2000 Километража 726440 км Сила
Шведска, Ljusterö
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
камион рол кипер Volvo FH 500 + приколка камион рол кипер Volvo FH 500 + приколка камион рол кипер Volvo FH 500 + приколка
3
Контактирајте го продавачот
51.380 € PLN 222.000 PLN
Година 2013 Километража Сила
Полска, Radom
Контактирајте го продавачот
аукција 1.786 € SEK 20.000 SEK
Носивост 17420 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 989756 км Сила
Шведска, Urshult
Контактирајте го продавачот
135.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Hiab Модел Multilift Ultima
Година 2023 Километража 100 км Сила
Полска, Sokołów Podlaski
камион рол кипер Volvo FM
1
Контактирајте го продавачот
аукција 7.144 € SEK 80.000 SEK
Носивост 16350 кг Евро Euro 6 Марка на каросерија Hiab Модел XR20SL53
Година 2014 Километража Сила
Шведска, Hudiksvall
Контактирајте го продавачот
12.500 € Без ДДВ
Носивост 27600 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Multilift Модел 20T
Година 02/2006 Километража 625000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
32.000 € Без ДДВ
Носивост 18660 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Multilift Модел JOAB HDZ 46
Година 06/2013 Километража 748293 км Сила
Естонија, Sauga vald
аукција аукција
Носивост 15385 кг Евро Euro 6 Марка на каросерија Joab Модел L20-5400 AA
Година 2015 Километража Сила
Шведска, Karlstad
аукција аукција
Носивост 14895 кг Евро Euro 5 Марка на каросерија AJK
Година 2010 Километража 375752 км Сила
Шведска, Karlstad
аукција 4.554 € SEK 51.000 SEK
Носивост 5540 кг
Година 1996 Километража Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Meiller Модел RS 21.65 Funk
Година Километража 500 км Сила
Германија, Schüttorf
Контактирајте го продавачот
40.950 € Без ДДВ
Носивост 15050 кг Евро Euro 6
Година 12/2014 Километража 678746 км Сила
Холандија, Giessen
Контактирајте го продавачот
27.250 € Со вклучен ДДВ
Година 2008 Километража 555510 км Сила
Германија, Überherrn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2018 Километража 179000 км Сила
Обединето Кралство, Halifax
Контактирајте го продавачот
23.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Meiller
Година 2008-01 Километража 611330 км Сила
Германија, Munich
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9935 кг Евро Euro 6 Модел AL22 PA S55
Година 2022 Километража 91000 км Сила
Холандија, Heteren
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 01/2012 Километража 767000 км Сила
Шпанија, Alforja
Контактирајте го продавачот
74.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2015-01-01 Километража 389700 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
38.900 € Без ДДВ
Носивост 18815 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски Модел XR 24 LS
Година 06/2012 Километража 581583 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
38.950 € Без ДДВ
Носивост 14960 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Модел 20 000KG
Година 2004-03-22 Километража 415327 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
69.000 € Без ДДВ
Носивост 14625 кг Евро Euro 6 Марка на каросерија Joab
Година 2017 Километража 299000 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
29.380 € SEK 329.000 SEK
Година Километража 491226 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
25.300 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-02 Километража 510000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Носивост 21455 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11-01 Километража 806000 км Сила
Финска, Tuusula
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 463 огласа
Прикажи