Филтри -

Камиони со рамна платформа Volvo

Резултати од пребарување: 467 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

467 огласа: Камиони со рамна платформа Volvo

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
14.000 € Без ДДВ
Носивост 7400 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2004 Километража 707076 км Сила
Швајцарија, Oberhasli
Контактирајте го продавачот
54.270 € PLN 235.000 PLN
Евро Euro 5
Година 2015 Километража 600000 км Сила
Полска, Daleszyce
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
109.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015-06-08 Километража 568000 км Сила
Белгија, Ardooie
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година Километража Сила
Португалија, Leiria
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Носивост 11740 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010-11-04 Километража 379000 км Сила
Холандија, Ede
Контактирајте го продавачот
25.170 € PLN 109.000 PLN
Носивост 14375 кг
Година 2005 Километража 875000 км Сила
Полска, K/Kielc
Контактирајте го продавачот
47.124 € Со вклучен ДДВ
Носивост 3800 кг
Година 1999-10 Километража 320256 км Сила
Германија, Heeslingen-Boitzen
Контактирајте го продавачот
28.910 € GBP 24.750 GBP
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-12 Километража 682606 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.910 € GBP 24.750 GBP
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013-12 Километража 568962 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
10.220 € GBP 8.750 GBP
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 08/2001 Километража Сила
Обединето Кралство, Llanelli
Контактирајте го продавачот
аукција 180 € SEK 2.100 SEK
Носивост 12669 кг Евро Euro 6
Година 2020 Километража 160000 км Сила
Шведска, Bollebygd
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2011 Километража 532200 км Сила
Германија, Mannheim
Контактирајте го продавачот
14.900 €
Носивост 13420 кг Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 480795 км Сила
Белгија, Kessel
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3
Година 2004-02 Километража 500000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
31.900 € Без ДДВ
Носивост 13300 кг Евро Euro 5 Зафатнина 10 м³ Капацитет 17 палети
Година 2010-02 Километража 579738 км Сила
Германија, Flieden
Контактирајте го продавачот
9.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 1995 Километража 564000 км Сила
Полска, Częstochowa
Контактирајте го продавачот
71.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 11/2010 Километража 181000 км Сила
Унгарија, Budapest
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10960 кг Евро Euro 5 Зафатнина 12.88 м³
Година Километража 685000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
6.000 €
Носивост 9725 кг Евро Euro 2
Година 1999 Километража 449000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 12/1991 Километража Сила
Литванија, Mažeikiai
камион со рамна платформа Volvo FH460 *6x2 *PALFINGER 53000+ JIB *PLATFORM 6m *ONLY 190tkm
1
Контактирајте го продавачот
83.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2011-07 Километража 185000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Носивост 9390 кг Евро Euro 3
Година 2005 Километража 270588 км Сила
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
27.500 € Без ДДВ
Носивост 7475 кг Евро Euro 4 Зафатнина 9.7 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2008 Километража 373005 км Сила
Холандија, Geleen
Контактирајте го продавачот
14.500 € Без ДДВ
Носивост 11550 кг
Година 1996 Километража 107543 км Сила
Италија, Parma
Контактирајте го продавачот
45.730 € PLN 198.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 790000 км Сила
Полска, Nowy Sącz
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 467 огласа
Прикажи
Претплати се