Филтри -

Камиони за превоз на дрва Volvo

Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

133 огласа: Камиони за превоз на дрва Volvo

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
112.000 € Без ДДВ
Година 2017 Километража 477000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
219.500 €
Носивост 33000 кг Евро Euro 6
Година 2024 Километража 2 км Сила
Романија, ILFOV
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
169.000 € SEK 1.950.000 SEK
Носивост 15190 кг Евро Euro 6
Година 2019 Километража Сила
Шведска, Värmland
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
49.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2018-06-21 Километража 860250 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
77.900 € Без ДДВ
Носивост 11250 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 536000 км Сила
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
87.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија торзиона
Година 2019 Километража 424064 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
220.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија торзиона
Година 2023 Километража 566 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
139.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 25000 км Сила
Германија, Niederzier
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 20750 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2014 Километража 1176882 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-07 Километража 570000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.800 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-08 Километража 710000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
51.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 12/2016 Километража 1440480 км Сила
Полска, Drezdenko
Контактирајте го продавачот
46.530 € PLN 198.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2010 Километража 750000 км Сила
Полска, LUBOMIERZ
Контактирајте го продавачот
82.250 € PLN 350.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2016 Километража 413000 км Сила
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
77.550 € PLN 330.000 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 11/2015 Километража 700000 км Сила
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
38.780 € PLN 165.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 830000 км Сила
Полска, Lubomierz
Контактирајте го продавачот
45.830 € PLN 195.000 PLN
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2008 Километража 603000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
79.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 454000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
42.500 € Без ДДВ
Носивост 14600 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 01/2013 Километража 719322 км Сила
Холандија, Venlo
Контактирајте го продавачот
44.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 08/2016 Километража 776274 км Сила
Латвија, Lielvārži
Контактирајте го продавачот
47.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-12 Километража 1314000 км Сила
Чехија, Nové Strašecí
LOSL s.r.o.
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
84.500 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 583000 км Сила
Хрватска, Zagreb
Контактирајте го продавачот
28.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017-12-13 Километража 1100000 км Сила
Шведска, Bålsta (Stockholm)
Контактирајте го продавачот
119.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6
Година 2018-02 Километража Сила
Германија, Peine
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 12800 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008 Километража 1133351 км Сила
Полска, Bralin
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 133 огласа
Прикажи