Филтри -

Камиони за транспорт на возила Volvo

Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи

85 огласа: Камиони за транспорт на возила Volvo

Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
15.000 €
1997
40900 км
Сила 272 кс (200 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Носивост 13500 кг Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 8
Шведска
Контактирајте го продавачот
33.694,65 €
2009
960000 км
Сила 280 кс (206 kW) Евро Euro 5 Носивост 5200 кг
Бугарија, Plovdiv
Контактирајте го продавачот
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
57.000 € Без ДДВ
2012
410000 км
Сила 337 кс (248 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел
Чехија
Контактирајте го продавачот
145.000 € Без ДДВ
2018
750000 км
Марка на каросерија Lohr
Литванија
Контактирајте го продавачот
90.930 € 390.000 PLN
2015
500000 км
Сила 540 кс (397 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Полска, Tokarnia
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2012
Сила 500 кс (368 kW) Евро Euro 5 Носивост 15400 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Данска, Silkeborg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
1991
Сила 171 кс (126 kW) Гориво дизел Носивост 3044 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пружина
Холандија, Weert
Контактирајте го продавачот
244.950 € Без ДДВ
2020
265262 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 750 кг Оскина конфигурација 6x2
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
50.000 € Без ДДВ
2010
654548 км
Марка на каросерија Kassbohrer
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
17.200 € Без ДДВ
2016
Оскина конфигурација 6x2 Марка на каросерија Kassbohrer
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
камион за транспорт на возила Volvo FM12 340 камион за транспорт на возила Volvo FM12 340
2
5.900 € Без ДДВ
2000
Суспензија пневматски/пневматски
Бугарија, Ognyanovo
Контактирајте го продавачот
110.000 € Без ДДВ
2019
436000 км
Евро Euro 6 Марка на каросерија Rolfo
Бугарија, Pazardzhik
Контактирајте го продавачот
232.050 € Со вклучен ДДВ
2018
648649 км
Сила 510 кс (375 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Носивост 40000 кг Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 1 Марка на каросерија Kassbohrer
Германија, Weisendorf
Контактирајте го продавачот
35.900 € Без ДДВ
1997
1 км
Сила 420 кс (309 kW) Гориво дизел Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пружина/пневматски
Полска, Jordanow
Контактирајте го продавачот
169.000 € Без ДДВ
2023
35000 км
Сила 500 кс (368 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Марка на каросерија Lohr
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
189.000 € Без ДДВ
2024
6000 км
Сила 500 кс (368 kW) Евро Euro 6 Гориво дизел Марка на каросерија Lohr
Бугарија, Dupnitsa
Контактирајте го продавачот
17.540 € 205.000 SEK
2003
262421 км
Сила 220 кс (162 kW) Носивост 1680 кг
Шведска, Örebro
ATS Sweden AB
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
20.000 € Без ДДВ
2012
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
20.900 € Без ДДВ
2006
3060000 км
Сила 400 кс (294 kW) Евро Euro 3 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 9 Марка на каросерија Kassbohrer
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
цена на барање
2017
140000 км
Оскина конфигурација 6x4
Данска, Aabenraa
Контактирајте го продавачот
52.950 € Без ДДВ
2013
451789 км
Сила 337 кс (248 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 750 кг
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
46.990 € Без ДДВ
2012
862104 км
Сила 693 кс (509 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Оскина конфигурација 4x2 Број на автомобили 3
Холандија, Uden
Контактирајте го продавачот
75.000 € Без ДДВ
2016
840000 км
Литванија
Контактирајте го продавачот
57.000 € Без ДДВ
2014
1175383 км
Литванија, Utena
Контактирајте го продавачот
32.900 € Без ДДВ
2007
229368 км
Сила 307 кс (226 kW) Евро Euro 5 Гориво дизел Носивост 14260 кг Оскина конфигурација 6x2 Суспензија пневматски/пневматски
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 85 огласа
Прикажи