Филтри -

Камиони за транспорт на возила DAF

Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

62 огласа: Камиони за транспорт на возила DAF

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
95.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 10 Марка на каросерија Lohr Модел C2H92S
Година 2019 Километража 545000 км Сила
Романија, Vaslui
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
8.000 € Без ДДВ
Носивост 4960 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски Број на автомобили 1
Година 2004-03-15 Километража 595182 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
30.000 € Без ДДВ
Марка на каросерија Kassbohrer Модел + Kassbohrer 2000m
Година 01/2007 Километража 1383965 км Сила
Литванија, Kaunas
Контактирајте го продавачот
15.490 € PLN 65.900 PLN
Носивост 6750 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2006 Километража 358668 км Сила
Полска, Dąbrowa Tarnowska
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2016 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
44.950 € Без ДДВ
Носивост 750 кг Евро Euro 5
Година 2008 Километража 822069 км Сила
Холандија, Drachten
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 15575 кг Евро Euro 6
Година 07/2018 Километража 362000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Носивост 9000 кг Евро Euro 5 Број на автомобили 10
Година 2010 Километража 1147414 км Сила
Романија, Giurgiu
Контактирајте го продавачот
90.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 1078024 км Сила
Романија, Giurgiu
Контактирајте го продавачот
49.000 € Без ДДВ
Носивост 7015 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2017-02-15 Километража 136604 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2008 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2017 Километража 459815 км Сила
Обединето Кралство, Armagh City, Banbridge and Craigavon
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 11090 кг Евро Euro 3
Година 07/2006 Километража 463488 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14788 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел 2x bed
Година 2020 Километража 527000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14559 кг Евро Euro 6
Година 01/2019 Километража 454322 км Сила
Холандија, Renswoude
Контактирајте го продавачот
45.000 € Без ДДВ
Носивост 16000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски Број на автомобили 8
Година 2008 Километража 656000 км Сила
Романија, Iași
Контактирајте го продавачот
36.900 € Без ДДВ
Носивост 2470 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2016-11-01 Километража 270425 км Сила
Холандија, Gilze
Контактирајте го продавачот
73.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Марка на каросерија Rolfo Модел Pégasus h3c 2013
Година 08/2013 Километража 893000 км Сила
Франција, Chécy
Контактирајте го продавачот
29.500 € Без ДДВ
Носивост 15345 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 05/2014 Километража 431000 км Сила
Естонија, Taebla
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14788 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Модел 2x bed
Година 2020 Километража 527000 км Сила
Холандија, Geffen
Контактирајте го продавачот
68.900 € Без ДДВ
Носивост 17070 кг Евро Euro 6
Година 08/2014 Километража 124069 км Сила
Холандија, Landhorst
Контактирајте го продавачот
63.000 € Без ДДВ
Суспензија хидраулично Марка на каросерија Lohr
Година 2016 Километража 603682 км Сила
Литванија, Utena
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 62 огласа
Прикажи
Претплати се