Филтри -

Камиони за транспорт на гориво DAF

Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

27 огласа: Камиони за транспорт на гориво DAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 9680 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 135987 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.380 € GBP 26.750 GBP
Евро Euro 5
Година 2014-07 Километража 253574 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
18.450 € PLN 78.500 PLN
Носивост 16100 кг Евро Euro 3 Зафатнина 20.9 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Lindner & Fischer Модел LGBF
Година 2002 Километража 441000 км Сила
Полска, Mogilany
камион за транспорт на гориво DAF 45.160 ATi
1
Контактирајте го продавачот
8.350 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 8 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 1994 Километража 282131 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
35.450 € Без ДДВ
Носивост 18044 кг Евро Euro 5 Зафатнина 20 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2012-02-10 Километража 454936 км Сила
Белгија, Handzame
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 19000 л
Година 2015 Километража 315644 км Сила
Обединето Кралство, Leighton Buzzard
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Зафатнина 19000 л
Година 2016 Километража 237939 км Сила
Обединето Кралство, Leighton Buzzard
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 10870 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 06/2013 Километража 426000 км Сила
Франција, Florange
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 36259 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2009-03-09 Километража 336000 км Сила
Холандија, Hoogerheide
Dingemanse Trucks & Trailers
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.900 € Без ДДВ
Евро Euro 4 Зафатнина 13000 л
Година 10/2007 Километража 280000 км Сила
Германија, Rheine
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14980 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 424568 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14680 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 260000 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1968 Километража 89269 км Сила
Холандија, Oirschot
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 1987 Километража 342458 км Сила
Холандија, RK Zevenbergen
Ritchie Bros B.V.
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
19.880 € GBP 16.950 GBP
Евро Euro 5
Година 2013 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
19.500 € Без ДДВ
Носивост 6782 кг Зафатнина 9.5 м³
Година 12/1969 Километража 267000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
83.000 €
Носивост 13910 кг Евро Euro 5
Година 2009 Километража 232278 км Сила
Белгија, Lummen
TVW FUEL TRUCKS
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
6.500 € Без ДДВ
Носивост 6660 кг Зафатнина 7 м³ Модел 0401B71
Година 09/1960 Километража 99000 км Сила
Белгија, Meer
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-10-17 Километража 800000 км Сила
Шпанија, Soria
Контактирајте го продавачот
24.500 US$ EUR ≈ 22.600 €
Зафатнина 19000 л
Година 2006 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
27.500 US$ EUR ≈ 25.370 €
Зафатнина 20000 л
Година 2008 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
21.500 US$ EUR ≈ 19.830 €
Зафатнина 12500 л
Година 2004 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
16.900 US$ EUR ≈ 15.590 €
Зафатнина 19000 л
Година 2004 Километража 1 км Сила
Јапонија
Контактирајте го продавачот
15.900 € Без ДДВ
Зафатнина 15200 л
Година 2006 Километража 402912 км Сила
Германија, Saarlouis
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5 Зафатнина 13900 м³ Суспензија пружина/пневматски Модел Daf cf
Година 08/2009 Километража 404000 км Сила
Хрватска, Podcrkavlje
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 27 огласа
Прикажи