Филтри -

Камиони кипер DAF

Резултати од пребарување: 333 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

333 огласа: Камиони кипер DAF

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
38.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 07/2011 Километража 409544 км Сила
Франција, Ablis
Контактирајте го продавачот
аукција 30.000 €
Евро Euro 6
Година 2015 Километража 133452 км Сила
Белгија, Boortmeerbeek
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
аукција 18.000 €
Евро Euro 5
Година 2012 Километража 322926 км Сила
Белгија, Boortmeerbeek
Контактирајте го продавачот
аукција 50.600 € CZK 1.249.000 CZK
Година 06/2016 Километража 261378 км Сила
Чехија, Dolní Břežany
Контактирајте го продавачот
19.400 € Без ДДВ
Носивост 9125 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2007-06 Километража 255000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
11.850 € Без ДДВ
Евро Euro 2 Зафатнина 4.4 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2000 Километража 207959 км Сила
Белгија, Wingene
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2008 Километража Сила
Португалија, Anadia
Контактирајте го продавачот
34.320 € GBP 28.950 GBP
Евро Euro 6
Година 2017-06 Километража 427932 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
22.750 € Без ДДВ
Носивост 12400 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина
Година 05/2005 Километража 326555 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
22.250 € Без ДДВ
Носивост 15360 кг Евро Euro 5
Година 11/2009 Километража 422114 км Сила
Белгија, Genk
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2020 Километража 198707 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014 Километража 242404 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Носивост 8300 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-06-10 Километража 376000 км Сила
Белгија, Harchies
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 04/1999 Километража 663980 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 2
Година 05/1995 Километража 358969 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 25500 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 2001 Километража 510956 км Сила
Холандија, Maarssen
Контактирајте го продавачот
69.130 € PLN 299.900 PLN
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Начин на истовар двострано
Година 2015 Километража 246769 км Сила
Полска, Medynia Głogowska
Контактирајте го продавачот
34.320 € GBP 28.950 GBP
Евро Euro 6
Година 2017-06 Километража 386107 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
28.810 € PLN 125.000 PLN
Начин на истовар тространо
Година 05/2010 Километража 271020 км Сила
Полска, Turek
Контактирајте го продавачот
37.000 €
Носивост 8221 кг Евро Euro 5 Зафатнина 7.41 м³ Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 226000 км Сила
Италија, San Lorenzo
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 12/2002 Километража 380000 км Сила
Италија, Sommacampagna
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Суспензија пружина/пружина
Година 2011 Километража 304063 км Сила
Франција, Saint Aubin sur Gaillon
Ritchie Bros France SAS
10 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
4.500 € Без ДДВ
Носивост 4770 кг Зафатнина 5.24 м³ Суспензија пружина/пневматски Марка на каросерија Meiller Начин на истовар тространо
Година 1990 Километража Сила
Полска, Kruszyn
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Носивост 13295 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 02/2017 Километража 398799 км Сила
Естонија, Lääne-Harju vald
Контактирајте го продавачот
34.000 € Без ДДВ
Евро Euro 5 HARDOX челик HARDOX челик
Година 2010 Километража 498279 км Сила
Финска, Lieto
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 333 огласа
Прикажи