Филтри -

Камиони кипер Scania

Резултати од пребарување: 552 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

552 огласа: Камиони кипер Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
43.800 € Без ДДВ
Носивост 10593 кг Евро Euro 6 Зафатнина 15 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2014 Километража 858961 км Сила
Германија, Delbrück
PEITZMEYER Fahrzeug- und Gerätevertrieb
2 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
27.800 € GBP 23.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2014-10 Километража 626125 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
20.900 €
Носивост 16425 кг Евро Euro 3 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 05/2005 Километража 475000 км Сила
Норвешка
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Носивост 16320 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2017 Километража 340000 км Сила
Норвешка, Rakkestad
Контактирајте го продавачот
59.900 € Без ДДВ
Носивост 16475 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Марка на каросерија Maur Bilpåbygg
Година 02/2018 Километража 446700 км Сила
Полска, Подлаское
Контактирајте го продавачот
94.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Начин на истовар двострано
Година 02/2019 Километража 235000 км Сила
Чехија, Litomyšl
Контактирајте го продавачот
12.990 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 1998 Километража Сила
Литванија, Telšiai
Контактирајте го продавачот
32.900 €
Носивост 11960 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година 2011-10-01 Километража 456000 км Сила
Естонија, Rapla
аукција аукција
Носивост 16480 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 1066369 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
38.500 €
Носивост 17820 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2015 Километража 312593 км Сила
Холандија, Velddriel
Контактирајте го продавачот
64.000 US$ EUR ≈ 60.170 €
Зафатнина 26 м³
Година 2015 Километража 300000 км Сила
Украина, Kyiv
аукција аукција
Носивост 10550 кг Евро Euro 3
Година 2002 Километража 821158 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.800 € Без ДДВ
Носивост 17600 кг Суспензија пружина/пружина Марка на каросерија Meiller Начин на истовар задна
Година 01/1995 Километража Сила
Романија, Văleni
камион кипер Scania R 450
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Евро Euro 6 Марка на каросерија Thompson
Година 2018 Километража 439218 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Контактирајте го продавачот
11.700 €
Носивост 14505 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар задна
Година 03/1998 Километража 470000 км Сила
Норвешка
камион кипер Scania R 450 EURO 6
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 419420 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
камион кипер Scania G 450 EURO 6
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2018 Километража 442295 км Сила
Обединето Кралство, Scotland
Контактирајте го продавачот
21.620 € CZK 545.000 CZK
Година 2001 Километража 248000 км Сила
Чехија, Jablonec nad Nisou
камион кипер Scania 6X2
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
камион кипер Scania 6X2
1
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2017 Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
1 €
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина Начин на истовар тространо
Година 1993 Километража 756324 км Сила
Полска, Sobienie Jeziory
аукција 17.190 € SEK 200.000 SEK
Носивост 6240 кг
Година 2001 Километража 258040 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
аукција 60,16 € SEK 700 SEK
Носивост 6210 кг
Година 1998 Километража 565943 км Сила
Шведска, Karlstad
Klaravik AB
9 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
32.480 € GBP 27.750 GBP
Евро Euro 6
Година 2016-06 Километража 494511 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција 17.500 €
Носивост 13900 кг Евро Euro 4
Година 2009 Километража 331752 км Сила
Естонија, Rummu alevik
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 552 огласа
Прикажи
Претплати се