Филтри -

Камиони фургони Scania

Резултати од пребарување: 212 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

212 огласа: Камиони фургони Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
аукција 6.350 € SEK 74.000 SEK
Носивост 8400 кг Евро Euro 5
Година 2010 Километража 430733 км Сила
Шведска, Karlstad
Контактирајте го продавачот
49.800 €
Носивост 9049 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2017-10-02 Километража 261364 км Сила
Холандија, Tilburg
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2014-01-01 Километража 329575 км Сила
Шведска, Bålsta
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 12095 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 733477 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
21.700 € PLN 100.000 PLN
Носивост 10000 кг Евро Euro 5
Година 2011 Километража 505000 км Сила
Полска, GÓRA KALWARIA
Контактирајте го продавачот
24.900 €
Носивост 12095 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 733477 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
5.800 € Без ДДВ
Носивост 8650 кг Евро Euro 3
Година 2006 Километража 1243609 км Сила
Чехија, Strančice
Контактирајте го продавачот
18.450 € SEK 215.000 SEK
Носивост 13254 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година Километража 1208488 км Сила
Шведска, Trelleborg
Контактирајте го продавачот
12.950 €
Носивост 10140 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 01/2009 Километража 925047 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
аукција 12.870 € SEK 150.000 SEK
Носивост 14410 кг Евро Euro 6
Година 2017 Километража 216568 км Сила
Шведска, Gothenburg
Контактирајте го продавачот
4.339 € PLN 20.000 PLN
Евро Euro 2 Суспензија пружина/пневматски
Година 10/1999 Километража 1223970 км Сила
Полска, 05-250
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 9220 кг Евро Euro 3 Зафатнина 50.02 м³ Суспензија пружина/пневматски
Година 2005-11-04 Километража 760787 км Сила
Холандија, Borssele
LendaTrade
11 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.900 €
Носивост 15025 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2009 Километража 401209 км Сила
Естонија, Rummu
Контактирајте го продавачот
24.950 €
Носивост 14960 кг Евро Euro 6
Година 2015 Километража 1265667 км Сила
Холандија, Maarsbergen
Контактирајте го продавачот
9.500 € Без ДДВ
Носивост 7900 кг Евро Euro 3 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006 Километража 485999 км Сила
Финска, Pirkkala, Pirkanmaa
Контактирајте го продавачот
174.500 €
Носивост 11845 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021 Километража 190000 км Сила
Норвешка, HEIMDAL
ATS Norway AS
6 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012 Километража 290000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
аукција 429 € SEK 5.000 SEK
Носивост 14460 кг Евро Euro 3
Година 2007 Километража Сила
Шведска, Bro
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Носивост 11525 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 492274 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
25.950 €
Носивост 9915 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 12/2013 Километража 500588 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
54.500 € Без ДДВ
Носивост 7765 кг Евро Euro 6 Зафатнина 50 м³ Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2014 Километража 135000 км Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
27.400 €
Носивост 8380 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 03/2014 Километража 635008 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
19 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.900 €
Носивост 11525 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 492274 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
19.900 €
Носивост 13125 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 244369 км Сила
Естонија, Otepää
Контактирајте го продавачот
34.800 €
Носивост 8985 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-05-02 Километража 394744 км Сила
Холандија, Tilburg
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 212 огласа
Прикажи
Претплати се