Филтри -

Камиони-шасии Scania

Резултати од пребарување: 344 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

344 огласа: Камиони-шасии Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
60.000 € Без ДДВ
Година 2019 Километража 559000 км Сила
Полска, Daleszyce
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2010 Километража 880000 км Сила
Полска, Włoszczowa
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 2006 Километража 670157 км Сила
Полска, Włoszczowa
Контактирајте го продавачот
аукција 12.000 € Без ДДВ
Година Километража 780108 км Сила
Белгија, Antwerpen
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Носивост 12960 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2013 Километража 1117700 км Сила
Естонија, Otepää vald
Контактирајте го продавачот
15.000 € Без ДДВ
Евро Euro 3 Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2006 Километража 999 км Сила
Полска, Starachowice
Контактирајте го продавачот
4.200 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 06/1999 Километража 405424 км Сила
Полска, Babienica
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 11 км Сила
Холандија, Veghel
BAS World
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
63.500 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 38 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
65.800 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2022 Километража 94 км Сила
Полска, Kielce
Контактирајте го продавачот
21.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 08/2015 Километража Сила
Латвија, Riga
Контактирајте го продавачот
67.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2021 Километража 355519 км Сила
Литванија, Šiauliai
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Носивост 9425 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2018 Километража 883445 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Носивост 9453 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2018 Километража 873532 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
21.950 € Без ДДВ
Носивост 9425 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 02/2018 Километража 862266 км Сила
Холандија, Gendt
Контактирајте го продавачот
76.000 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2021-10 Километража 195000 км Сила
Естонија
Контактирајте го продавачот
18.900 € Без ДДВ
Носивост 12430 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2012-06 Километража 595000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.000 € Без ДДВ
Носивост 33420 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2014-10-02 Километража 864525 км Сила
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2013 Километража 1150000 км Сила
Финска, Jalasjärvi, Etelä-Pohjanmaa
Контактирајте го продавачот
22.000 € Без ДДВ
Носивост 25000 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2008 Километража 737104 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
24.000 € Без ДДВ
Носивост 21000 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 10/2011 Километража 470000 км Сила
Естонија, Sauga vald
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Година 09/2010 Километража 318 км Сила
Шпанија, CARMONA (SEVILLA)
Контактирајте го продавачот
27.030 € PLN 115.000 PLN
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2014 Километража 874000 км Сила
Полска, Biłgoraj
Контактирајте го продавачот
32.850 €
Носивост 13985 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 01/2016 Километража 515623 км Сила
Полска, Strzegowo
Контактирајте го продавачот
25.000 € Без ДДВ
Носивост 22000 кг Евро Euro 4
Година 06/2007 Километража 699043 км Сила
Белгија, Gistel (West-Vlaanderen)
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 344 огласа
Прикажи