Филтри -

Камиони-шасии MAN

Резултати од пребарување: 479 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

479 огласа: Камиони-шасии MAN

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2017 Километража 690000 км Сила
Шпанија, Seville
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 17800 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-11 Километража 470000 км Сила
Шпанија, Seville
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
29.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 1036000 км Сила
Германија, Goch
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 320165 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
10.000 €
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 693864 км Сила
Холандија, Oss
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 261928 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
34.640 € PLN 150.000 PLN
Евро Euro 6
Година 2020 Километража 661000 км Сила
Полска, Bodzentyn
нови камион-шасија MAN TGS 26.480 6x2-4 BL CH  Neufahrzeug/geeignet f. Milchsammelwagen нови камион-шасија MAN TGS 26.480 6x2-4 BL CH  Neufahrzeug/geeignet f. Milchsammelwagen
2
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година Километража Сила
Австрија, Wiener Neustadt
Контактирајте го продавачот
27.500 €
Носивост 20940 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016-08-16 Километража 864883 км Сила
Холандија, Andelst
Контактирајте го продавачот
5.900 €
Година 1992 Километража 495000 км Сила
Белгија, Mont (Houffalize)
Контактирајте го продавачот
17.500 €
Суспензија пружина/пневматски
Година 2004 Километража 395000 км Сила
Полска, Ilza
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2012-03-9 Километража 409000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
18.921 € Со вклучен ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-02 Километража 921307 км Сила
Германија, Regensburg
Контактирајте го продавачот
51.800 € Без ДДВ
Носивост 15650 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 500000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
55.000 € Без ДДВ
Носивост 16360 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2020 Километража 470000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Носивост 22820 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 420000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
40.900 € Без ДДВ
Носивост 22820 кг Евро Euro 6
Година 2016 Километража 390000 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
127.700 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2024 Километража 500 км Сила
Полска, Krakow
TOTEX Sp. z o.o.
13 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година 2015 Километража 242128 км Сила
Обединето Кралство, Doncaster
Контактирајте го продавачот
13.990 € Без ДДВ
Евро Euro 4
Година 2007-01 Километража 214 км Сила
Германија, Dettelbach
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Суспензија пружина/пружина
Година 1988 Километража Сила
Полска, Aleksandrów Łódzki
Контактирајте го продавачот
аукција 1.200 € Без ДДВ
Носивост 8500 кг Евро Euro 1
Година 1997 Километража 722656 км Сила
Литванија, Vilnius
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Носивост 15300 кг Евро Euro 3
Година 09/2004 Километража 958300 км Сила
Италија, Parma
Контактирајте го продавачот
22.900 € Без ДДВ
Носивост 10050 кг Евро Euro 4 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2006-05 Километража 116000 км Сила
Германија, Bovenden
Контактирајте го продавачот
119.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пружина/пружина
Година Километража Сила
Холандија, Nieuwerkerk a/d IJssel
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 479 огласа
Прикажи
Претплати се