Филтри -

Камиони со завеса Scania

Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Претплати се
Филтер

159 огласа: Камиони со завеса Scania

Сортирање: Датум на објавување
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Датум на објавување Датум на објавување Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите
Контактирајте го продавачот
16.350 € CZK 400.000 CZK
Носивост 14460 кг Евро Euro 4 Зафатнина 11.71 м³ Суспензија пружина/пневматски Капацитет 19 палети Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 11/2006 Километража 759895 км Сила
Чехија, Prague
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 5
Година 2012 Километража Сила
Обединето Кралство, Stoke on Trent
Контактирајте го продавачот
24.950 € Без ДДВ
Евро Euro 5 Капацитет 38 палети Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2010-11 Километража 1285674 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Контактирајте го продавачот
аукција аукција
Година Километража Сила
Обединето Кралство, Leeds
Euro Auctions GB
5 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 14550 кг Евро Euro 5 Зафатнина 57.15 м³
Година Километража 686000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8660 кг Евро Euro 6 Зафатнина 56.49 м³ Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година Километража 511000 км Сила
Шпанија, Aparan
Контактирајте го продавачот
7.263 € PLN 33.500 PLN
Носивост 8500 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 1997 Километража 1198884 км Сила
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
4.987 € PLN 23.000 PLN
Носивост 9200 кг Суспензија пружина/пневматски
Година 2001 Километража 1021378 км Сила
Полска, Sicienko
Контактирајте го продавачот
14.800 €
Носивост 15800 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив
Година 2008 Километража 1097000 км Сила
Белгија, Ooigem
Контактирајте го продавачот
25.500 €
Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2011 Километража 1010418 км Сила
Литванија, Dievogala
Контактирајте го продавачот
26.900 €
Носивост 9453 кг Евро Euro 6
Година 2015-06-01 Километража 864318 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
36.900 €
Носивост 14640 кг Евро Euro 6 Лизгачки покрив лизгачки покрив
Година 2014-11-01 Километража 1001270 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.950 €
Носивост 9575 кг Евро Euro 6
Година 2014-12-01 Километража 305008 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
16.900 €
Носивост 10580 кг Евро Euro 5
Година 2011-12-01 Километража 508563 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
29.900 €
Носивост 20400 кг Евро Euro 4
Година 2007-03-01 Километража 779000 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 57.51 м³
Година 2019-01 Километража 577633 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
44.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 13000 м³ Суспензија пневматски/пневматски Капацитет 18 палети
Година 2016 Километража Сила
Полска, Skawica
Контактирајте го продавачот
54.900 €
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2016 Километража 174574 км Сила
Холандија, Ravenstein
Контактирајте го продавачот
49.500 € Без ДДВ
Носивост 9500 кг Евро Euro 6 Суспензија пружина/пневматски
Година 2015 Километража 785000 км Сила
Шпанија, Villagarcia de Arousa
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Носивост 30890 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2019 Километража 546445 км Сила
Унгарија, Biatorbágy
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6
Година 2016-05 Километража 836312 км Сила
Србија, Simanovci
Контактирајте го продавачот
43.900 € Без ДДВ
Носивост 28000 кг Евро Euro 6 Зафатнина 115.34 м³ Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2014-04 Километража 860000 км Сила
Бугарија, Shumen
Контактирајте го продавачот
99.900 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Зафатнина 177.51 м³
Година 2019-01 Километража 577633 км Сила
Чехија, Velké Meziříčí
Контактирајте го продавачот
59.000 € Без ДДВ
Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски Лизгачки покрив лизгачки покрив Задни врати задни врати
Година 2016 Километража 793375 км Сила
Австрија, Villach
Контактирајте го продавачот
15.950 €
Носивост 17900 кг Евро Euro 4 Лизгачки покрив лизгачки покрив
Година 2008-06-01 Километража 1140977 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Партнерска програма на Autoline
Станете наш партнер и бидете наградени за секој привлечен клиент
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 159 огласа
Прикажи
Претплати се