Филтри -

Камиони со рамна платформа Scania

Резултати од пребарување: 276 огласа
Прикажи
Филтер
Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈

276 огласа: Камиони со рамна платформа Scania

Сортирање: Датум на објавување ⬊
Датум на објавување ⬊ Датум на објавување ⬈ Прво најевтините Прво најскапите Година на производство - прво новите Година на производство - прво старите Километража ⬊ Километража ⬈
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 8580 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 04/2011 Километража 1150016 км Сила
Холандија, Zaltbommel
Контактирајте го продавачот
57.900 € Без ДДВ
Носивост 14505 кг Евро Euro 6
Година 2016-11-01 Километража 295579 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Marketing agency for truck and trailer dealers Marketing agency for truck and trailer dealers
Marketing agency for truck and trailer dealers
Increase your sales with Google and Facebook ads
Дознај повеќе
Контактирајте го продавачот
10.900 € Без ДДВ
Носивост 8760 кг Евро Euro 2 Суспензија пружина/пружина
Година 1998-05-22 Километража 567911 км Сила
Белгија, Bree
Контактирајте го продавачот
9.900 € Без ДДВ
Евро Euro 2
Година 1998 Километража 1160000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
17.900 € Без ДДВ
Носивост 10100 кг Евро Euro 5 Суспензија пружина/пневматски
Година 06/2013 Километража 774000 км Сила
Литванија, Klaipėda
Контактирајте го продавачот
14.950 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 09/2008 Километража 575952 км Сила
Холандија, Overpelt
Контактирајте го продавачот
69.900 € Без ДДВ
Носивост 17045 кг Евро Euro 6
Година 2016-10-01 Километража 228143 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
31.480 € GBP 26.450 GBP
Евро Euro 3
Година 2005-03 Километража 564050 км Сила
Обединето Кралство, Sawley
Walker Movements Limited
14 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
39.750 € Без ДДВ
Носивост 9020 кг Евро Euro 5
Година 06/2008 Километража 1089599 км Сила
Холандија, Meerkerk
Контактирајте го продавачот
17.800 € Без ДДВ
Носивост 16130 кг Евро Euro 4 Суспензија пружина/пневматски
Година 2008-07 Километража 655000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
12.900 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 02/1997 Километража 850000 км Сила
Естонија, Padise
Контактирајте го продавачот
аукција 521,90 € SEK 6.000 SEK
Носивост 12210 кг
Година 1971 Километража 413100 км Сила
Шведска, Oskarshamn
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12250 кг Евро Euro 4
Година 2008 Километража 930000 км Сила
Данска, Greve
Контактирајте го продавачот
10.200 €
Евро Euro 2
Година 1997 Километража 669000 км Сила
Словачка, Gbelce
Контактирајте го продавачот
66.900 € Без ДДВ
Носивост 10370 кг Евро Euro 6 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2015-11 Километража 290000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
91.500 € Без ДДВ
Носивост 12190 кг Евро Euro 5 Суспензија пневматски/пневматски
Година 2010-05 Километража 205000 км Сила
Норвешка
Nordbid Norge AS
4 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 12000 кг Евро Euro 5
Година 2010-09-27 Километража 480000 км Сила
Швајцарија, Regensdorf
Контактирајте го продавачот
14.580 € GBP 12.250 GBP
Суспензија пружина/пневматски
Година 07/2001 Километража 640000 км Сила
Обединето Кралство, Llanelli
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Носивост 11820 кг
Година 2009-03-05 Километража 504700 км Сила
Франција, Épernay
Контактирајте го продавачот
84.900 € Без ДДВ
Носивост 16124 кг Евро Euro 6
Година 2016-11-01 Километража 248108 км Сила
Холандија, Vuren
Kleyn Trucks
20 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
14.900 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2010 Километража 470000 км Сила
Данска, Padborg
Euro Nor A/S
15 години на Autoline
Контактирајте го продавачот
цена на барање
Евро Euro 6 Суспензија пружина/пружина
Година 2024 Километража 100 км Сила
Шпанија, Reus (Tarragona)
Контактирајте го продавачот
11.500 € Без ДДВ
Суспензија пружина/пневматски
Година 1999 Километража Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
29.000 € Без ДДВ
Суспензија пневматски/пневматски
Година 2007 Километража 323000 км Сила
Естонија, Aluvere küla, Sõmeru vald, Sõmeru vald
Контактирајте го продавачот
72.850 € Без ДДВ
Евро Euro 5
Година 2013-07 Километража 610000 км Сила
Чехија, Praha 9 Černý Most
Продавате техника или возила?
Може да го направите тоа со нас!
Омилени : 0 Споредба : 0
Резултати од пребарување: 276 огласа
Прикажи